sruby w kostce i bol

napisał/a: kiler3 2011-06-21 01:29
WItam. MOja dziewczyna ma od stycznia sruby w kostce, ostatnio nasila jej sie bardzo bol i sruby zaczynaja wystawac przez skore. Miala miec wyciagniete kilka dni temu ale lekarz powiedzial ze nie moga teraz tego zrobic ze dopiero we wrzesniu. Chcielibysmy sie dowiedziec czy sruby moga sie przebic przez skore i czy czyms grozi to ze moga byc za dlugo?

za odpowiedz z gory dziekuje i pozdrawiamy Karol i Zaneta
napisał/a: agata198711 2011-06-21 14:34
A czemu lekarz powiedział, że mogą to zrobić dopiero we wrześniu?
napisał/a: motti 2011-06-21 17:59
Moga w koncu przebic skore i w ten sposob doprowadzic do infekcji.
napisał/a: barclays 2011-06-21 19:17
a ja sie martwilem ze mi chca wyjac za szybko a tu ludzie chca wyjac tylko im nie chca , ja bylem dzisiaj na wizycie tez mam sruby w kostce mozesz zobaczyc sobie zdiecia i moj temat i wyjmuja mi sruby w piatek od operacji mija lekko ponad dwa miesiace mieszkam w angli nie wiem moze w polsce jest inna technika ale wydaje mi sie ze jak sruby wystaja to powinni je juz usunac , mogla sie chyba nawet zlamac i moze dlatego wystaje bo sie obluzowala choc to sa przypuszczenia laika
napisał/a: kiler3 2011-06-22 01:38
wlasnie Zaneta tez przylatuje do mnie do angli, sluchaj barclays jak to tutaj wyglada? czy jesli pojdzie do lekarza to jej wyciagna tutaj?
napisał/a: barclays 2011-06-22 12:43
http://www.imperial.nhs.uk/stmarys/

tam jest ortopedyczna clinika mysle ze wyjma jej odrazu , mozesz tesz sprubowac na pogotowie pujsc i powiedziec ze ja strasznie boli oni tutaj sa uczuleni na punckje zdrowia i szpitale maja bardzo duzo kasy ale to naprawde sa az obrzydliwie bogate i nie oszczedzaja na niczym nawet jedzenie jak ci daja to masz karte restauracyjna i sobie wybierasz co chcesz , podam ci taki przyklad moj kolega w polsce chcial zrobic operacje nosa to kombinowali daty dawali jakies za pol roku placic kazali , przyjechal do londynu poszedl do lekarza powiedzial ze nie moze dobrze oddychac w ciagu dwoch tygodni nosek mial jak nowy i za darmo .
napewno jej wyjma niech powie ze ja to boli i tyle .
napisał/a: kiler3 2011-06-24 21:55
sluchaj a bedzie potrzebowac insurance?albo cos?