Środki wybielające zęby

napisał/a: sawo6 2010-08-13 12:22
Witajcie, dziś idę do stomatologa na usuwanie kamienia nazębnego. Zapewne spytam go o to, o co was, ale boję się, że w celu wzbogacenia się powie mi, to, co będzie dla niego najbardziej opłacalne.

Chodzi o środki wybielające zęby. mam zamiar kupić środek "biała perła", ale nie wiem, czy jest on całkiem bezpieczny dla szkliwa i zębów. Pytanie do stomatologa: czy mogę używał "Biała perła"??
djfafa
napisał/a: djfafa 2010-08-13 12:43
Biala perła jest chwalona, oczywiscie wszystko zależy jak duże są przebarwienia, bo czasami tylko profesjonale wybielanie w gabinecie dentystycznym daje widoczne efekty.
napisał/a: Blackursus 2010-08-14 00:56
Uzywalam bialej perly- efekty sa raczej mierne. Bardzo dobre efekty (jezeli chodzi o wybielanie "domowe") daja plastry Blendamed, ale nie polecam przy wrazliwych zebach. Pozdrawiam.
napisał/a: ~Anonymous 2010-08-14 09:07
Zleży od szkliwa. Ja miałam wybielanie w gabinecie dentystycznym za 500 zł. żelami wybielającymi i nic :/ 500 zł. w d...

Musisz próbować metodą prób i błędów :)

Ps. Czasami wizyta u dentysty prywatnie na tzw. usuwaniu osadu i kamienia (koszt to maks. 100 zł.) w zupełności wystarcza. Ja chodzę co 3 miesiące - efekt b. dobry :)) Polecam.
napisał/a: wronka88 2010-08-14 16:21
Używam białej perły ale efekty nie są zadawalające. Poza tym w trakcie stosowania dziąsła i zęby są bardzo podrażnione i obolałe od tych aplikatorów.
napisał/a: Magic Dental Studio 2010-09-01 16:29
Biała perła nie da ci super efetku:/ lepiej poświecić ok.100zł i zrobić sobie zabieg u stomatologa. Przynajmniej masz pewność, że zęby będą bielsze:)
napisał/a: piekna_aa 2016-04-06 12:56
Jak używałam białą perłę to zęby mnie bolały. Wiele różnych środków próbowałam ale efekt zazwyczaj słaby. Udało mi się wybielić zęby stosując metodę Martuni. Warto poczytać o niej w necie