Spuchniety policzek

napisał/a: Krisso92 2015-05-12 00:38
Witam, od kilku dni zaczal mnie bolec zab. (ostatni zab na dole po lewej stronie) Bol byl tak silny, ze az wylem z bolu, mam chyba zapalenie, bo pulsuje mi przy uchu i gardlo troche boli. Bralem leki ale nie pomagaly, a jak pomogly to tylko na kilkanascie minut. Wczoraj robilem zimny oklad na policzku, troche pomoglo.
Pozniej siostra wracajac z pracy kupila lek Nurofen PLUS pomogl mi, bol znikl. Pozniej tego samego dnia znowu zaczal mnie powoli bolec i odczulem, ze chyba jest spuchniety policzek, (wczesniej opuchlizny nie czulem, chyba ze byla jakas malutka, nie wiem) opuchlizna nie jest jeszcze az tak duza i mam nadzieje, ze sie nie powiekszy. Oklad zimny raczej mi wtedy nie pomogl/pomaga, nie przestaje bolec. Boli opuchlizna i wspomniany zab. Wiem, ze powinienem umowic sie na wizyte u stomatologa ale nie mam teraz mozliwosci sie umowic poniewaz jestem w Anglii na dwa miesiace a tu wizyty sa drogie niz w Polsce i troche mnie nie stac (przy okazji przepraszam za brak polskich znakow, ale nie da sie na tej klawiaturze)
Sprobuje jeszcze wziac ten Nurofen PLUS mam nadzieje, ze on pomoze na usmiezenie bolu.
Sa jeszcze jakies sposoby aby usmiezyc bol i na opuchlizne, zeby chociaz poskutkowalo na 2 miesiace? Przypominam, ze wizyta u stomatologa nie gra roli :c. jak bede w Polsce od razu sie umowie.