Spuchnięty napletek

napisał/a: Paul861 2012-02-04 20:22
Witam. Mam dziwny i niepokojący problem z nachutniętą skórą napletka.. Cały dzień ciężko się chodziło, otarcia bolały, gdy sprawdzałem z czego ten ból ściągałe lekko skórke napletka i z bólem schodziła z rzołędzia, spuchnięta, pogrubiona.. Co jest nie tak? Coś poważnego... ?
napisał/a: Dawidsss83 2012-02-05 10:23
Wiesz bez wymazów z cewki moczowej i nasienia...i badań na atypówki to ciężko swtierdzić co Ci jest.
Zaraziłeś się tym drogą płciową czy samo z siebie zaczęło się?
djfafa
napisał/a: djfafa 2012-02-05 10:29
Kolego a jakie wskazania medyczne są aby robić wymaz z nasienia przy spuchniętym napletku?
napisał/a: Paul861 2012-02-05 12:15
Nie wiem czym, sypiam z dziewczyną od 3 miesięcy i bez problemów, mówiła, że zdrowa i jest osobą prawdomówną, do tej pory nic niebyło.. Opuchlizna lekko zeszła, jużtak nie boli przy ściaganiu skorki, ale ciężko jest odsłonić całego rzołądzia tak nagle się to stało..
napisał/a: Paul861 2012-02-05 13:59
Z tym napletkiem i odczuciami w dziewczynie podczas seksu to do Urologa tak? Hmm tak z ciekawoście rejestracja z godz na godz raczej nie jest możliwa, tylko jakiś termin nie? a jak z wizytą, ile sie płaci, nigdy nie miałem takich problemów w sumie pierwszy raz musiałbym iść jak nie przejdzie samo..
djfafa
napisał/a: djfafa 2012-02-05 14:07
Poczekaj kilka dni, jak nie minie, zacznij od wizyty u rodzinnego.
napisał/a: Paul861 2012-02-05 16:34
No też tak myśle właśnie, tylko dziewczyna mi miesza w głowie, bo się boi, że może być gorzej, wystraszyła się po tym jak go do ust wzięła i jak mnie po paru seknudach już zaczął boleć, a ledwie co do ust go wzięła i już sie krzywić lekko zacząłem. Jest opcja, ze to od mrozu? nie wiem biore wszystko pod uwage..
djfafa
napisał/a: djfafa 2012-02-05 17:35
Od mrozu? A co przymarzł Ci? :) A tak poważnie może to być uszkodzenie mechaniczne, a jak tak to powinno przejść po kilku dniach.
napisał/a: Dawidsss83 2012-02-05 18:18
hmm...moim zdaniem wymaz przy takich sprawach powinnien być od razu....każde zaczerwienienie,opuchniecie...gdyż jeśli...podkreślam,,jeśli" była by bakteria to lepiej ją leczyć w początkowej fazie..niż czekać aż przejdzie w stan przewlekły i trudny do wyleczenia.To jak nie zniknie w ciągu 5 dni to lepiej nie lekceważ tego :) I pędź do urologa.
djfafa
napisał/a: djfafa 2012-02-05 18:32
Dawidsss83 napisal(a):hmm...moim zdaniem wymaz przy takich sprawach powinnien być od razu....każde zaczerwienienie,opuchniecie...gdyż jeśli...podkreślam,,jeśli" była by bakteria to lepiej ją leczyć w początkowej fazie..niż czekać aż przejdzie w stan przewlekły i trudny do wyleczenia.To jak nie zniknie w ciągu 5 dni to lepiej nie lekceważ tego :) I pędź do urologa.


A jaka bakteria jedyne objawy daje obrzęk napletka? Bo puki co autor nie pisze nic o innych objawach (może są ale nie pisze, więc zakładam że nie ma).
napisał/a: Paul861 2012-02-05 18:35
Nie boli nic prócz tego jak chce ściągnąć napletek to piecze trochę, ściągnę, ale piecze, i przy chodzeniu minimalnie czuje hmm swęd.
djfafa
napisał/a: djfafa 2012-02-05 18:36
Możesz spróbować krem o nawie Clotrimazolum (apteka bez recepty) może to sprawy grzybicze.