Spuchnięty napletek

napisał/a: Dawidsss83 2012-02-14 18:51
Ginekolog czy urolog powinnien Wam dać skierowania na wymazy.Trzeba powiedzieć i nie ma co zwyekać im szybciej zaczniesz się leczyć tym większe szanse masz wyzdrowienie.Im dłużej zwlekasz tym dłużej będziesz się męczył.
napisał/a: Paul861 2012-02-27 11:22
ginelokog powiedziała dziewczynie, że powinien do dermatologa lub seksuologa iść. Coś jest nie tak i musze iść, wczoraj sie kochaliśmy, 3 razy odczuwałem lekki dyskomfort podczas seksu,czułem, że skórka do końca nie schodzi i lekko piecze, ale no i tak to robiliśmy. Dzisiaj napletek wygląd od wew strony jakby lekko zaczerwieniony jak ściagam skróke, swędzi.. Myśle, że to wina zbyt krótkiego wędzidełka, ale no nigdy nie czułem żadnego dyskomfortu, a kochaliśmy no dość często, teraz żadziej no, bo ten ból.
Więc dermatolog tak? Do rejestracji spytać czy przyjmuje w przychodzi rodzinnej jakiś, a jak nie to umówić się do rodzinnego, jej/mu to powiedzieć ... (tak wstydze się ;/ :) i dostane skierowanie?
napisał/a: ~Anonymous 2012-02-27 13:43
Czy twoja dziewczyna miała chociaż raz wykonywany posiew bakteriologiczny z pochwy??Byc może ona jest powodem twoich ciągłych nawracających infekcji,problemów,czasami bywa tak ze pomimo braku dolegliwosci partnerka może miec bakterie ,które podczas współzycia przenoszą sie na Ciebie stąd twoje problemy
napisał/a: Paul861 2012-02-27 13:50
tak jakies badanie miała robione, bo skończyła 21 lat i ginekolog jej powiedziała, że co rok czy pół od teraz bedzie robiła takie badanie. Kurcze nie wiem doładnie czy to ten posiew, ale wyniki tamtego badania były dobre, tzn powiedziała jej, że jest "czysta"..
napisał/a: ~Anonymous 2012-02-27 14:02
Przeciez mozesz sie jej dopytac jakie badania miała wykonywane.Zapomniałam dopytac czy używacie prezerwatyw??czy w tym czasie były stosunki analne? częste stosunki orlane?
napisał/a: Paul861 2012-02-27 23:12
Ginekolog zrobiła jej cytologie.. Seks orlany tylko, anal był raz w sylwestra 3 miesiące temu i jakoś czy ja wiem, nie sprawiało to przyjemności i daliśmy sobie z tym spokój..
napisał/a: ~Anonymous 2012-02-28 18:51
Tak coś przeczuwałam że to będzie cytologia;)niech dziewczyna zrobi posiew bakteriologiczny z szyjki,pochwy ,przedsionka czy aby nie ma bakterii ,które cie nadkażają.Piszesz o stosunku analnym,czy była używana prezerwatywa??Czy podczas pieszczot oralnych własnie nie czujesz ze dolegliwosci sie zwiększają?
napisał/a: Paul861 2012-03-14 22:33
Używaliśmy może 2 razy prezerwatywy.. A tak od 4 miesięcy na plastrach. Eh.. mam inną teorię, ale pewnie głupia.. Jak sprawa wygląda z dochodzeniem w partnerce? Przez pierwsze 2 miesiące, prezeratywna 2 razy, ale potem na plastrach, ale no bałem się miałem obawy żeby jednak no nie było wpadki, aż pewnego razu, docisnęła mnie (tzn nogami złapała i nie pozwoliła wyjść jak dochodziłem) bo chciała pokazać, że nic się nie stanie jak w niej dojde. I od tamtego czasu, żadko wychodzę, bo ona woli, podoba jej sie uczucie jak w niej dochodze, więc no czy przez moje częste kończenie w niej coś mogło się stać z moim napletkiem (bo piszecie o tych bakteriach - nie mam pojęcia czy to coś istotnego).. No i tak na 10 razy może 2 razy wyjde, a tak nie bo widze po niej, że podoba jej się to uczucie, po zatym tak mi to opisała, że to musi być cudowne uczucie..
djfafa
napisał/a: djfafa 2012-03-15 07:44
Ale pytasz już miesiąc czasu a jak wiesz od samego pytania się nie wyleczysz, więc może zacznij coś robić w tym kierunku.

Wg mnie to uszkodzenia mechaniczne, może masz za krótkie wędzidełko, a może po prostu od uprawiania sexu, to się zdarza i większość facetów miewa takie sytuacje, szczególnie po dość ostrym sexie. Jak upierasz się że to nie to to zastosuj rady innych z wątku czyli zrób posiew moczu, posiew nasienia, z wynikami udaj się do lekarza, zastosuj antybiotykoterapię jak coś powychodzi w posiewach i będziesz wiedział czy to to.

Jesteś dorosły więc chyba nie zamierzasz po każdym stosunku pisać nam, że masz problem, jednocześnie olewając rady odpowiadających.
napisał/a: Paul861 2012-03-15 15:32
tak, jestem umówiony na wizytę u urologa, tylko kolejka trzeba czekać.. Mam nadzieje, ze problem zniknie i wg. mnie czeka lekko plastyka z wędzidełkiem.. Schodzi cały napletek, ale no minimalny dyskomfort jest. Dziewczyna zbyt lubi go ssać żeby odmawiać jej tego, przy okazji sie spytam o to czemu tak słabą przyjemność odczuwam w seksie.. Dziękuje wszystkim za pomoc, tematu nie trzeba zamykać napisze po wizycie u lekarza co mi powiedział ;)
napisał/a: Paul861 2012-03-30 11:31
A więc tak. Wizyta u urologa była. Doktor zbadał i powiedział stan zapalny. Dał 2 tabletki, które mam wziąć przez 2 tygodnie kuracji, i maść, która mam używać dziennie 2 razy, rano i wieczorem. Tabletki to Flucoast, maść Triderm. Tabletka "kapsułka" 150gr.
Powiedział, że po 2 tygodniach do kontroli i może ta 2 tygodniowa kuracja coś da, a jeśli nie to drobna operacja w celu "skrócenia skórki" - kurcze w chwili, kiedy powiedział mi, że opercja może być konieczna panika i przestałem dokładnie słuchać co mówi :/
Ale maść i tabletki mają bardziej "uelastycznić" naplatek. Na ściągniety napletek smarować, rano i wieczorem dziennie przez 2 tygodnie. Wątpie żeby samo to pomogło mi tą skórkę tak rozciągnąć żebym mógł ściagać bez problemu z główki, ale..
Hmm.. może to głupio zabrzmi, ale zapomniałem spytać co z seksem, tzn wiem, że 99% być z głowy na czas kuracji, ale doktor powiedział cośw rodzaju "..i teraz trochę uważać i zwolnić z.." no kurcze niedosłyszałem.. :/ Są tu na forum jacyś "znawcy" co już słyszeli o takiej kuracji ???
djfafa
napisał/a: djfafa 2012-03-30 11:50
Od początku pisałem że to uszkodzenie mechaniczne a nie jakieś bakterie jak Ci radzono, co do sexu, jak masz takie problemy to albo sex bardzo spokojny albo plastyka napletka/wędzidełka bo problem może wracać.