Spuchnięty napletek i popękana skóra

napisał/a: Marcin22345 2013-11-12 20:04
Witam.

Borykam się z takim problem że mam spuchnięty napletek od 2 dni i popękaną skórkę wewnątrz napletka, goi się i pęka jak ściągam skórkę, dosyć często jest wyschnięta, nawilżam kremem z gliceryną, lecz po jakiś 2 godzinach znowu wysycha przy ocieraniu o majtki. Nie wiem co to może być, czytałem o tym kremie i pomogło ale znowu nawróciło, dbam o higienę, lecz nie wiem co robić, myślę nad kupnem tej maści przeciw grzybicznej ( Clotrimazolum ). Proszę o odpowiedź to jest dosyć dziwne bo nie miałem czegoś takiego nigdy.



Pozdrawiam :)
napisał/a: Expert LeczPaznokcie 2013-11-20 11:23
Witam,
Opisywane objawy raczej nie przemawiają za zakażeniem grzybiczym. Może to być podrażnienie po kontaktach seksualnych, masturbacji, uczulenie na lateks, środki plemnikobójcze. Najlepiej, żeby zgłosił się Pan ze swoim problemem do urologa.
napisał/a: Marcin22345 2013-11-20 16:02
Witam ponownie,

Skoro nie zapalenie grzybiczne to co? lateksu nie zakładałem, a ostatni stosunek miałem pół roku temu, masturbacja półtorej miesiąca temu, więc coś nie halo jest. Piszę tutaj w razie prostego rozwiązania problemu. No ale jeśli sie nie uda tutaj, pójdę do urologa innego wyjścia nie będę widział...
napisał/a: joannanr1 2013-11-20 16:49
Możesz spróbować płyn Rivanol , pozdrawiam