spuchnięte usta - krosta

napisał/a: lidusiaczek123 2013-06-17 08:48
cały weekend męczyłam się z wielkim bólem górnej wargi - niestety robiła mi się tam krosta olbrzym. wreszcie w niedzielę wieczorem stwierdziłam, że jest gotowa żeby coś z nią zrobić, więc przebiłam ją(zdezynfekowaną igłą; miejsce też było zdezynfekowane) i wycisnęłam wacikiem. jak to z takich krost, wylał się żółty płyn (chyba ropa czy coś). jeszcze raz zdezynfekowałam i poszłam spać. gdy wstałam, środek mojej górnej wargi (miejsce pod krostą) było strasznie spuchnięte. przyłożyłam lód z nadzieją że coś pomoże. niestety ja nie poszłam do szkoły, miejsce jest strasznie spuchnięte i bolące, warga jest gorąca pod krostą warga jest dosyć twarda. POMOCY!!! jutro chcę iść do szkoły no ale nie z taką wargą! nie chodzi mi nawet co zrobić z krostą tylko z opuchlizną. krosta jak krosta - jakoś sobie poradzę z czerwonym placem, mam skórę trądzikową więc już się przyzwyczaiłąm. ale warga będzie się rzucała z drugiego końca korytarza.POMOCY!!!
napisał/a: sandra11115 2013-06-22 12:51
zmiana podskorna,nic z tym nie zrobisz musisz przeczekac az zrobi sie bialy czop wtedy mozesz spokojnie wycisnąć.Przyczyna jest zapychanie gruczolow lojowych,