Spuchnięte, przekrwione, zmniejszone oko

Katja89
napisał/a: Katja89 2011-10-11 20:39
Witam, od dwóch dni borykam się z dziwnymi objawami. Właśnie wtedy, kiedy to się zaczęło obudziłam się jak zawsze z dziwnym uczuciem szczypania w oku (jak po wodzie basenowej)... Moja górna powieka opadła, jest napuchnięta, oko jest przymknięte... Także jedno oczysko mam "małe" a drugie wielkie:) Ponadto przy dotyku boli nie tylko powieka..., gałka oczna jest przekrwiona, popękały mi naczynka, czasami widzę przez mgłę... Czuję również kłucie w górnej części oka oraz w spojówce która jest powiększona i przekrwiona.. Na powiece nie mam żadnych zgrubień... Nie jest to raczej jęczmień. Rano budzę się z zaropiałym, sklejonym okiem... Zaobserwowałam coś jeszcze... Nie wiem czy to może mieć coś wspólnego z chorym okiem... w okolicy żuchwy... tzn nieco wyżej, blisko ucha wyczuwam bolące twarde zgrubienie (guzowatość)... T akurat mi nie przeszkadza ale martwie się, czy to nie ma czegoś wspólnego z okiem... Proszę o poradę.... Jutro wybieram się do okulisty... mam dużo nauki, ale niestety wystąpiły trudności z czytaniem...
Pozdrawiam, Ka...
napisał/a: natasza1531 2013-07-02 15:10
mam identyczne objawy a także guzek przy uchu. Proszę o porade