Spuchnięta stopa. Pocieniona skóra.

napisał/a: wojciech93 2015-01-02 21:14
Witam.
Mam niecałe 22 lata.
Przed wczoraj po sylwestrowej imprezie o godz. 4:30 nad ranem schodziłem po schodach na klatce schodowej i się poślizgnąłem. Moja prawa stopa spuchła. Do najbliższego autobusu miałem 2 kilometry, więc jakoś musiałem się tam doczołgać samotnie, nie czując bólu w nodze, no bo przecież będąc pijanym to nic nie czułem. Gdy wstałem z łóżka o godzinie 16:00 poczułem ogromny ból w prawej stopie. Stopa byłą mocno spuchnięta. Wsadziłem ją do miski z zimną wodą na kilka minut, wylałem wodę, no i resztę dnia spędziłem przed komputerem. Następnego dnia, gdy wstałem, moja stopa już nie była tak opuchnięta, jak dnia poprzedniego, ale nadal jednak jest spuchnięta i w dodatku pojawiły się dziwne plamy. Mam teraz dylemat czy te plamy to części ciała, do któych krew nie dopływa, czy po prostu mocne miejscowe odbicia po urazie, albo i jeszcze co innego. Stopa już mnie w ogóle nie boli prawie, tylko kiedy nią ruszam to w okolicy kostki, ale jak lekko ruszam, to nie boli, tylko gdy mocno na siłę zginam ją. Boję się, że mogłem sobie coś poważnie uszkodzić. Bardzo proszę o pomoc. Wojtek.
Dołączam zdjęcia:
napisał/a: lovewithout 2015-01-02 21:28
Najprawdopodobniej masz po prostu skręconą kostkę, lub podkręconą. Ja kiedy trenowałam siatkówkę, takie ,, plamy" czy takie spuchnięcie występowało podczas podkręcenia nogi. Jeżeli Cie nie boli, to nie powinieneś mieć tak coś poważniejszego. Altacet lub Traumon powinien pomóc, aczkolwiek, jeżeli nie bd Ci to schodziło to przejdź się z tym na prześwietlenie. Pozdrawiam :)
napisał/a: wojciech93 2015-01-04 02:41
Dzięki, no zobaczymy co się bd działo. Będę co kilka dni umieszczał zdjęcia. Dziękuję za odpowiedź. Może wypowie się ktoś jeszcze?