Spuchnięta i czerwona stopa

napisał/a: maniek199345 2012-04-21 21:08
Witam!

Mam mały problem! Jako dziecko miałem nowotwór przez co straciłem czucie w obu nogach ( od kolan w dol), przez co teraz nie czuję jak ocieram palce, czy je krzywię. Mój problem polega na tym, że 2 tygodnie temu zobaczyłem na nodze duży czerwony , spuchnięty palec (mały u lewej stopy) oraz połowę stopy. Sytuacja jest o tyle poważna, że na małym palcu jest dziura z takim czarnym ciemnym czymś. Smaruję to maścią którą dostałem od pani doktor , ponieważ miałem na prawym dużym palcu obtartą końcówkę. W nocy i przez cały dzień bolą mnie nogi ( zwykle są to takie jakby drgania - które mocno szczypią w okolicach palców i w pięcie). Dookoła małego palca schodzi mi skóra. Z tyłu palca pojawiła się jakaś bulwa ( podobna do poparzenia) ale niestety przez przypadek pękła gdzyż ścisłem opatrunkiem. W poniedziałek mam egzamin państwowy na Prawo jazdy i boję się że przez ból go obleję (3 m-ce nauki w błoto).
Proszę pomóżcie mi. :) Przesłałbym wam zdjęcia ale niestety aparat w komórce robi trochę rozmazane zdjęcia i nic nie widać , z kolei cyfrówka przez flash rozjaśnia obraz i widać białą plamę :(

Nie wiem czy mam iść do lekarza czy może samo się zagoi?! Z góry dziękuję