spóźniający się okres.

napisał/a: wikam2 2012-01-04 19:55
No to test zrób pojutrze. Bo mimo wszystko najlepiej robic go rano. No nie tyle rano co po kilku przynajmniej godzinach nie oddawania moczu. Mocz ma nie być rozwodniony.
napisał/a: ona111 2012-01-04 19:57
Aha no nie wiem czy wytrzymam:) ale może masz rację...
nie mogę sobie darować że bardziej nie uważałam.
napisał/a: zaaniepokojona 2012-01-04 22:31
Będzie dobrze :) Ja dostałam okres kilka godzin temu, także u mnie już spokój i ulga... :) Dziękuję dziewczynki. Nie martw się i u Ciebie wszystko się wyjaśni :) A tak na przyszłość dla Nas obu ... Ostrożności nigdy za wiele ;)
napisał/a: wikam2 2012-01-04 22:36
O, fajnie :)
Ale patrzcie laski - jakby się człowiek nie starał to zawsze jakiś strach przed niechcianą (jeśli się nie chce dziecka) ciążą będzie. I to nie ważne czy ma się naście, dwadzieścia czy czterdzieści lat.
100% anty nie ma i koniec....:/
napisał/a: zaaniepokojona 2012-01-04 22:41
Dokładnie... Święta prawda Wikam, święta prawda...
napisał/a: ona111 2012-01-05 22:56
Hej... rano mnie tak bolał brzuch i plecy że myślałam że dostane ten okres a teraz już wszystko ustało no i nic:/ czasem troche mnie lekko zaboli i okresu nie ma... ehh boję się tego testu, na prawde:(
zaaniepokojona no to fajnie, cięszę się że jest po Twojej myśli:)
napisał/a: wikam2 2012-01-06 00:40
Odliczam godziny - rób go :D :)))))
napisał/a: zaaniepokojona 2012-01-06 01:16
Ona111 Myślę, że Twój okres się zbliża, ostry ból brzucha to ewidentnie bardziej zwiastun okresu niż ciąży, tak mi się wydaje. Zrób ten test jednak rano, również czekam na wynik i myślami jestem z Tobą! Będzie dobrze!
Pozdrawiam
napisał/a: ona111 2012-01-06 11:38
Hej Dziewczyny... dostałam okres przed godziną:) a testu nawet nie robiłam... także wszystko w porządku:) Dzięki za wszystko.
napisał/a: zaaniepokojona 2012-01-06 11:41
No widzisz! Super! Bardzo się cieszę! Pozdrawiam Was serdecznie ! :)
napisał/a: wikam2 2012-01-06 12:38
I proszę jaka dobra wiadomość :)))))
napisał/a: Hurtyou 2012-01-06 17:04
Witam. Mam ogromny problem i dosłownie odchodzę od zmysłów. Cykle zazwyczaj mam 30-33 dniowe. Ostatnią miesiączkę miałam 29 grudnia, wszystko było ok. 27 grudnia ( to był jakoś 29 dzień mojego cyklu ) współżyłam - najpierw bez zabezpieczenia ( wytrysk na zewnątrz, penisa wytraliśmy chusteczkami ) poźniej z prezerwatywą, z wytryskiem w środku ale z gumką było wszystko OK. W środku cyklu zazwyczaj mam plamienia, w tym cyklu na pewno też miałam - gdzieś czytałam o plamieniach okołoowulacyjnych ale nie wiem czy to jest akurat to, w kazdym bądź razie miałam taki ciągnący się śluz troszkę podbarwiony na brązowo. W dniu w którym współżylam śluz był biały i nieciągnący się ( mam nadzieje że niepłodny ) i myślałam że spokojnie dostane okresu, a tu dzisiaj już 6 i okresu dalej nie ma. Martwie się bardzo... Jak myślicie czy jest spore prawdopodobieństwo ciąży? Próbowałam gorących kąpieli, piłam czarną malwę, jestem bardzo zestresowana. Lekko pobolewają mnie piersi, czasem na dole czuje takie lekki skurcze ale to rzadkko ( 2 razy na dzień ) kilka razy myślałam że już mam okres a tu dalej biały śluz. Proszę o jakąś opinie bo sama nie wiem co mam robić. Z tego całego stresu od wczoraj ciągle czuję ścisk w żołądku. Zamierzam do wtorku poczekać ( 2 tyg od stosunku ) i zrobić test. Pozdrawiam