spozniajacy sie okres

napisał/a: gim 2007-10-20 18:08
Troche temu pisalam ze mialam okres z jednodniowa przerwa - chyab spowodowane to ze dostawalam w tym czasie zastrzyki i bralam lekarstwa.

Po tym uprawialam seks z chlopakiem raz... na kilka dni przed spodziewanym okresem. Byl z zabezpieczeniem i na pewno nic sie nie stalo. Jednak teraz okres spoznia mi sie juz 3 dzien... Od wczoraj zaczely mnie po zewnetrznej stronie bolec piersi (zwykle na kilka dni przed okresem mialam juz bol piersi). Jak myslicie jest sie czym martwic? czy to po prostu zwiastuje ze mi przyjdzie okres wkrotce nieco spozniony.
Dni plodne w tym miesiacu mi sie nieco przesunely i skonczyly tak w 21-22 dniu. Czy to moze tez byc powod przesuniecia sie okresu?
napisał/a: Kasienka84 2007-10-22 09:14
Piersi zapewne bola Cie na okres i go dostaniesz ale opóżniony, leczenie jakiekolwiek i terapie moga opózniac okres i to normalne, do tego jeszcze pewnei stres itd i jest to możliwe. Czynników jest wiele a skoro piszesz o jakims leczeniu to moze to miec wpływ, skoro wykluczasz ciaze, pozatym pobolewanie piersi itd to troszke pozniej jestjesli jest sie w ciazy a nie kilka dni po zaplodnieniu,
napisał/a: Madonna 2007-11-13 19:49
Skąd wiesz, że dni płodne się przesunęły?