Spóźniający się okres

napisał/a: Nerwarien 2016-07-10 15:18
Witam. Piszę z pytaniem i jednocześnie prośbą o porady. Od paru miesięcy regularnie współżyję z ukochanym, nigdy się nie zabezpieczyliśmy ale też nigdy nie skończyliśmy gdy penis był w środku pochwy. Zawsze wcześniej przerywaliśmy "stosunek dopochwowy" i kończyliśmy w inny sposób. 2 miesiące temu miałam bardzo nerwowy okres w swoim życiu i miesiączkę dostałam 3dni wcześniej niż zwykle (mój cykl ma 28-29dni), następna miesiączka spóźniła się 2-3 dni (przy czym już byłam zestresowana że mogę być w ciąży). W tym miesiącu znowu miesiączka sie spóźnia, standardowo było sucho-mokro-sucho/wilgotno, a teraz nie ma krwawienia ale jest nieco wilgotno. Okres powinnam dostać 8-9.07. Raczej nie mam żadnych objawów ciąży, a tak przynajmniej mi się wydaje (piersi, brzuch - bez zmian, pochwa - raczej tez, jest tylko trochę opuchnięta, a dostęp do niej lekko utrudniony, główka macicy na miejscu, lekko wycofana, twarda). Dodam również, że miesiaczki miałam raczej regularne, od 2 miesięcy cos się rozregulowł cykl. Proszę o pomoc i jakieś pomysły jak przyspieszyć krwawienie. Z góry bardzo dziękuję!:)
napisał/a: jetta1 2016-07-12 09:21
nie można przyspieszyć krwawienia. Takie wahania 2-3 dni to nadal wciąż regularny okres.
CZekaj cierpliwie.