Spozniajacy sie okres- dwa testy negatywne.

napisał/a: agg. 2014-04-23 17:15
Witam, w ta niedziele tj 20.04 powinnam dostac miesiaczke jednak do dzisiaj jeszcze nie dostalam. Zrobilam dwa testy ciazowe jeden wczoraj wynik negatywny, drugi dzis rowniez negatywny. Dwa testy roznych firm.
Ostatni stosunek byl 13.04 ale z zabezpieczeniem. Dzisiaj mija 32 dzien cyklu, zawsze mialam idealnie 28 dni. Czemu mi sie spoznia? Czy moze to byc spowodowane stresem lub oddawaniem krwi? Bo w tym miesiacu oddawalam? Czy moze mi ktos pomoc? Co mam zrobic?
napisał/a: TheMethoda 2014-04-23 17:34
Witam.
Jeśli stosunek był z zabezpieczeniem i nie było sytuacji, w których mogła być możliwość zajścia w ciąże to nie ma potrzeby się zamartwiać - ciąży nie ma.
Nie zdarzały Ci się dłuższe cykle? (nigdy nie będą idealne)
Stres może spowodować przesunięcie cyklu jak i zmiany pogodowe.
Czekaj spokojnie na okres i nie stresuj się.
napisał/a: agg. 2014-04-23 17:37
Stosunk byl z zabezpieczeniem. Czy moge byc pewna ze te dwa testy mowia prawde?
napisał/a: agg. 2014-04-23 17:38
Czy test zrobiony kilka dni po spodZiewanej miesiaczce daje 100% pewnosci?. Jak wyglada szyjka macicy przed okresem?
napisał/a: wikam2 2014-04-23 19:10
agg. napisal(a):Czy test zrobiony kilka dni po spodZiewanej miesiaczce daje 100% pewnosci?. Jak wyglada szyjka macicy przed okresem?


Wiarygodny test to taki robiony 21 dni po współzyciu bądź ew. taki który jest robiony po dacie spodziewanej miesiasczki ale biorąc pod uwagę najdłuższy cykl.
napisał/a: agg. 2014-04-23 19:12
Zrobilam test 4 dni po spodziewanej miesiaczce i wyszedl negatywny to dobrze?