Spóżniająca się miesiączka a antybiotyk

napisał/a: ane2 2009-02-25 09:09
mam pytanie niedawno bylam chora na angine dostalam bardzo silny antybiotyk , 5 dni temu mialam dostac okres ,czy istnieje mozliwosc ze spuznia mi sie przez antybiotyk ??
napisał/a: ane2 2009-02-25 09:10
i ile dni moze sie spuzniac okres ??
napisał/a: hanca84 2009-02-25 10:16
Może być od choroby, a może z innych względów. Nie wiadomo ile może Ci się spóźnić do 7 dni to spokojnie, a potem to sama musisz podjąć decyzje kiedy iśc do lekarza.
napisał/a: Madonna 2009-02-25 18:18
Z powodu choroby - to możliwe. Poczekaj jeszcze.
napisał/a: ane2 2009-02-26 08:26
dzisiaj bedzie juz szusty dzien odkad mi sie spuznia okres .Jestem mezatka mam juz jedno dziecko , czy to mozliwe ze jestem w ciazy ? zabezpieczamy sie z mezem prezerwatywami , lub jest to sex przerywany , nigdy wczesniej niespuznial mi sie okres nawet jak bylam chora , jezeli mi sie juz spuznial to gura do 3 dni nigdy dluzej , dzisiaj zauwazylam ze piersi mi sie zaokraglaja , zawsze przed okresem mam ochote na slodycze terez niemam , bardzo czesto czuje mdlosci , czyy to jest mozliwe ze jestem w ciazy jak wczoraj robilam test i wyszedl ujemnie czy moze za wczesnie go zrobilam ?? niewiem juz sama co myslec , a xczuje po sobie ze na okres niemam co czekac !!
napisał/a: Madonna 2009-02-26 10:48
Obie metody anty mogą zawieść. Najlepiej powtórz test.
Może owulacja była później i dlatego cykl jest dłuższy?