spożnia mi sie 10 dni

napisał/a: beata40 2007-05-28 15:51
ostatni okres mialam 19.04 a dzis jest juz 27.05 Okres mialam zawsze regularny! od razu mowie nie odchudzalam sie i nie przyjmowalam zadncyh lekow! jestem równiez dziewcia! problem istnieje w tym ,ze naczytalam sie ze moze dojsc do zaplodnienia bez stosunki. mianowicie chce podkreslic ze nie bylo miedzy mna i chlopakiem stosunku lecz zwykle calusy,energiczne ruchy, obydwoje bylismy w ubraniach , wkładal mi tylko rece za bielizne, czy to mozliwe ze doszlo do zaplodnienia(
napisał/a: Kasienka84 2007-05-29 12:02
w ciazy nie jestes, nie sadze by w ten sposob sie zachodzilo w ciaze, to nie mozliwe, zebyd oszlo do zaplodnienia to sperma musi dostac sie do pochwy czy tez w jej okolice gdzie jest sluz a sluz przeniesie plemniki dalej. Czytaja o zaplodnieniu bez stosunku pwnie chodzilo o to ze w plynie przed wytryskiem moga znajdowac sie plemniki czy tez nawet majac wytryska le nei w pochwie, to nie ejst niby klasyczny stosunek a zaplodniene mozliwe jest. Jsli byliscie w ubraniach to nie moglo dojsc do zaplodnenia, okres moze sie zpozniac na skutek odchudzania, to czesta przyczyna, moze tez byc stres, i wiel wiele innych czynnikow moze wpływac na to, spokojnie poczekaj a jak jakis czas okresu nie bedzie to sie udaj do ginekologa, kazdy cykl u kobiety jest troszke inny, ukla hormonalny jest bardzo wrazliwy na wsyztskie zmiany zachodzace w organizmie i moze sie troszke zbuntowal, nie ma sie czym przejmowac,;)
napisał/a: molusia 2007-06-06 16:52
Widzisz ja mam ten sam problem...:( tez nie wiem co mam robić...:(