sposoby rzucania palenia

napisał/a: orbion 2012-04-26 12:32
Jakie są sprawdzone sposoby na rzucanie palenia?
napisał/a: ~Anonymous 2012-04-26 13:48
http://commed.pl/tabex-vt6205.html
napisał/a: Pani Be. 2012-09-06 15:18
silna wola i konsekwencja - bez tego większość metod nie zadziała
napisał/a: wikam2 2012-09-06 15:29
Nie odświeżaj tematów, które mają kilka miesięcy.
napisał/a: Magdunia K. 2012-10-25 15:28
Ja mogę powiedzieć co na mnie nie zadziałało, czyli ktoś mi polecił,a bym wybrało coś niesmacznego i zjadała za każdym razem gdy chce mi się zapalić, miało to podziałać na psychikę i skojażyć papierosa z obrzydzeniem. Jedyne co mogę powiedzieć to to że juz nigdy nie tknę suszonego mango, ani selera naciowego ;/
napisał/a: Karoleska 2012-10-30 16:13
Bez silnej woli nie pomogą żadne plastry i inne cuda. Trzeba przestać i już ; )
napisał/a: monika209 2013-01-17 09:31
orbion napisal(a):Jakie są sprawdzone sposoby na rzucanie palenia?


ja mogę polecić książkę Allena Carra easyway czyli prosta droga do rzucenia palenia, nie wierzyłam w nią sama czytałam dwa miesiące ociągając się z przeczytaniem kiedy doczytałam poszłam wypalić ostatniego papierosa rano wstałam bez wielkiej chęci zapalenia, stałam się obojętna na papierosy. kiedyś byłam zagorzałym palaczem palącym paczke dzienie nie potrafiącym wyobrazić sobie wypicia kawy czy piwka bez papierosa. Próbowałam chyba wszystkie metody jakie tylko można, silna wola- klapa, pastylki-klapa, plastry- klapa i 700 zł w błoto ;/. myślałam że już nigdy nie rzuce, i do książki podeszłam bardzoooo scpetycznie z drugiej strony pomyślałam przecież to tylko książka nic nie strace jak ją przeczytam a nóż coś zyskam :) a dziś jestem przeszczęśliwą niepalącą :D:D:D:D mało tego nie wiem jakim cudem ale pan Allen uczynił ten proces nawet przyjemnym :) nie umiem sama wytłumaczyć tego fenomenu ale polecam. jeśli ktoś jest chętny mam tą książke na e booku i chętnie wyślę na maila )