sposoby na cellulit

napisał/a: karolinka007 2010-03-26 12:41
znacie jakies sposoby na cellulit? wiecie ze fusy kawy moga je zwalczyc, robi sie taki zabieg 3 razy w tygodniu :) i w wannie albo w kabinie prysznicowej bo brudzi strasznie.
napisał/a: ognista4 2010-03-26 18:41
gimnastyka, masaże, kremy na celluit i zbicie ew, nadwagi. czasem na to nie mamy wpływu bo mamy genet. skłonności do celluitu.
napisał/a: paula9196 2010-04-11 09:00
witam u mnie jest problem cellulitu mimo iz w rodzinie nie ma nikt... mam 171cm i waze 56,5 kg w ubraniu! jak moge go zlikwidowac?
napisał/a: kawa_z_mlekiem1 2010-04-21 13:54
Cellulit dotyka prawie wszystkich kobiet. Ja też jestem bardzo drobna i mnie dopadł. Niestety... Czytałam wiele opinii jak się go pozbyć: masaże, pealing, bańki, olejki... całe mnóstwo wiele wypróbowałam. Ale tak naprawdę jedyne co pomaga to zdrowa dieta, ruch i jakiś porządny krem. Ja uprawiam jogę, świetne też są rolki bo działają na uda i pośladki, żadnych fast foodów i używam Vichy Cellulodestock. Pomaga efekty są. Dodatkowo poprawił się wygląd całej skóry, dzięki ruchowi i diecie a krem ujędrnił to co trzeba :)
napisał/a: agnes05 2010-04-22 13:51
No ja tez mam ten kłopot niestety.. róznych kremów używałam ale tańszych, takich na moja kieszen, ale efektów nie widzę cały czas. za vichy niegdy się nie zabierałam bo wydajwało mi sie ze płace ze marke a nie za skuteczność. ale mówisz ze naprawde działa?
napisał/a: kawa_z_mlekiem1 2010-04-22 14:40
działa! polecam w 100%!

Na moja w sumie też nie ale walczę z tym dziadostwem tyle czasu, że postanowiłam zainwestować :) Ale znalazłam coś co może na jakiś czas rozwiązać nasze problemy z kupowaniem kremów :) Na Facebooku jest konkurs w którym można wygrać roczny zapas kremów do ciała i twarzy od Vichy
napisał/a: Anka6 2010-11-23 15:02
ja poleciłabym ruch ruch i jeszcze raz ruch, moze to byc w formie aerobiku bo to najbardziej lubimy, bardzo dobrze dziala na celulit masaz limfatyczny ale wykonany u profesjonalisty. A w domu mozesz kąpać sie w Zabłockiej soli termalne, ujedrnia skore ale przy okazji rozszerza pory co pozwala wnikac do srodka organizmu minerały zawarte w soli. Tylko powinnas sie kapac w ciepłj wodzie.
Nie polecam natomiast kolorowych soli, nie zawieraja one zadnych minerałów, tylko barwia wode i daja zapach. Jesli ktos chce aby woda ladnie pachniała polecam stosowac naturalne olejki eteryczne, poniewaz sa zdrowe dla organizmu.
napisał/a: payton 2010-11-29 16:00
Na pewno jedynie używanie preparatów z drogerii, oraz robienie zabiegów nie pomoże w całkowitym pozbyciu się cellulit. Potrzebne są bardziej kompleksowe działania. Np. takie jakie proponuje program stop-cellulit, czyli połączenie odpowiedniej diety, suplementacji oraz terapii falą akustyczną. Wydaje mi się, że dzięki takiemu zaatakowaniu skórki pomarańczowej, można się jej pozbyć raz na zawsze.
napisał/a: sabina1233 2010-12-26 23:28
dwie łyżki sypkiej kawy zalać b.małą ilością wody, można dodać trochę oliwy z oliwek. Wcieramy jak peeling.
Efekty widoczne od razu. Skóra się napina, cellulit mniej widoczny. Super sprawa to również bicze wodne na basenie.
napisał/a: wiesia5 2011-01-04 12:46
Zdrowa dieta jak najbardziej, picie wody w ilościach 2-3 litry dziennie, ćwiczenia, mniej siedzenia (ucisk nie jest wskazany przy widocznym cellulicie) mniej korzystania z samochodu, stanie w autobusie zamiast siedzenia. Ale najbardziej efektywne są zabiegi. Lasery potrafią zdziałać wiele dobrego :)
napisał/a: dafff 2011-01-10 11:42
Odpowiednia dieta, ćwiczenia i jeżeli bardzo chce się pozbyć cellulitu to polecam zabiegi na ciało przy użyciu borowiny albo kremów rozgrzewających przeciw cellulitowi. Z 4 takie zabiegi i efekty rewelacyjne. Poza tym masaże :)


A na co dzień - drogie Panie, nie siadamy noga na nogę i nie nosimy zbyt obcisłych jeansów czy tym podobnych wynalazków :)
napisał/a: dominissima 2011-02-08 21:34
dodam jeszcze, że warto dużo spacerować! np. można wysiadać kilka przystanków wcześniej jak się wraca do domu. chodzić po schodach. zdrowo się odżywiać i stosować dobry krem.
Ja swoje złe nawyki zmieniłam wraz z nowym 2011 rokiem :)