sposoby na cellulit

napisał/a: wikam2 2015-04-23 20:52
Wodny?
napisał/a: alicjaczek 2015-04-29 09:33
Kremy najelpiej wchłaniają się w połączeniu z masażem antycellulitowym, w połączeniu z odpowiedinią dietą - daje super efekty. Do wakacji już mało czasu, więc warto oddac się w ręce profesjonalistów. Dla bardziej zaawansowanego cellulitu polecam drenaż limfatyczny w MTTEstetica w Krakowie, korzystam też tam z poradni dietetycznej i stracilam już 7kg.
napisał/a: asienkak1 2015-06-30 08:25
ja robiłam z kolei Venus Legacy we wrocławiu, w dermamedzie oi efekty są...naprawdę wow! wczesniej czytałam, ze to ponoć najlepsza technologia, jeśli chodzi o zwalczanie celulitu, ale fakt przeszedł moje oczekiwania.
napisał/a: Sylwia009 2015-07-21 11:13
Mam tragiczny cellulit na tylnej części ud - po prostu masakra. Dodam, że jestem zadowolona ze swojej sylwetki, nie mam nadwagi itp. Kremy,ćwiczenia, masaże, dieta - nic z tych rzeczy mi nie pomaga. Odłożyłam trochę pieniędzy i zdecydowałam się pójść na zabieg falami radiowymi - jak na razie jestem zadowolona i widzę efekty, pierwsze od bardzo dawna! (jestem z Częstochowy i byłam w Derma-Clinic dr Orlitz).
napisał/a: anitulek 2015-08-19 13:07
mi się niestety nie udało żadnym sposobem zwalczyć a próbowałam już wszystkiego
napisał/a: wikam2 2015-08-19 19:31
Tych b, chińskich też?
patryszja33
napisał/a: patryszja33 2016-08-15 08:15
Bańki chińskie stosowałam, ale dopiero po zabiegu proshock Ice, który wykorzystuje kriolipozę nie dość że straciłam kilka cm w udach i na boczkach, to cellulit zniknąl praktycznie 80% na pierwszy rzut oka jest niewidoczny. Jesli szukacie dobrego miejsca w Warszawie, to polecam klinikę Profemed. Maja obecnie rabaty miedzy innymi na ten zabiego-50% :)