Spory problem podejrzewam hormony

napisał/a: Telemah 2010-01-22 16:18
Mam od ok 0,5 roku problem który przybrał ostatnio na sile.Mianowicie mam 27 lat więc jestem już dorosłym facetem.Ostatnio zauważyłem że strasznie mocno zaczęły rogowacieć mi mieszki włosowe szczególnie na twarzy , obserwuje też ogromny łojotok na skórze głowy i czole zaczęły wyskakiwać mi zmiany podobne do trądzikowych na szceście nie są one duże.Zauważyłem też znaczne pogrubienie skóry na ciele i twarzy do tego skóra twarzy i okolic narządów płciowych jest mocno ciemniejsza niż kiedyś.twarz mam wyjątkowo śniadą choć jest zima i się nie opalam.Ostatnio dokucza mi świąd pieczenie i umiarkowane złuszczanie się twarzy w miejsach zarostu.Zauważyłem że w miejsach które swędziały po paru dniach wyrastają włosy i w ciągu następnych 2tyg. twardnieją i grubieją i wybarwiają się .Zarost stał się tak gruby że włosy na brodzie są dosłownie niemal milimetrowej grubości,Nie mogę się ogolić bo strasznie zaczęły mi ostatnio zarost wrastać chyba z powodu grubej skóry ? Zarost rośnie mi już niemal pod samymi oczami i nawet w niemal samych kącikach w ciągu 3-4 dni mój zarost osiąga długość taką jak u mojego Ojca przez 1,5-2 tygodnie !.Zauważyłem również , że 2/3 pleców zarosło mi włosami te w górnej części potrafią być naprawdę gęste i długie na plecach robią mi się czasem bolesne pryszcze .DO tego wszystkiego odczuwam strasznie wzmożony popęd seksualny ostatnio powoduje to częste konflikty z moją kobietą. Wszystkie te zmiany mają naprawdę gwałtowny charakter dlatego mnie niepokoją.Jeszcze dodam że czasem wieczorami mam niewielki problem z oddaniem moczu ale tylko czasem.

Jak wspominałem okres dojrzewania co prawda nieco opóźniony w porównaniu do rówieśników mam dawno za sobą, a na niedobór męskich cech nie narzekałem raczej ...więc skąd wynikają te dość gwałtowne zmiany ??Czy mam się niepokoić tym ? co mogę ew. zrobić ?