Sporty forowiczów/ulubiona dyscyplina

djfafa
napisał/a: djfafa 2011-11-19 17:08
Czyli jak w temacie. Czy nasi forowicze uprawiają jakieś sporty? Albo może interesują się jakąś dziedziną?
Może zacznę ja :)
Moim ulubionym sportem jest..... uwaga.... :)))) Tenis! Oczywiście ziemny, choć w stołowego grywam również :) Teraz niestety głownie oglądam w TV ale kilka razy w miesiącu staram się bywać na korcie. Czy kogoś również interesuje tenis?
napisał/a: wikam2 2011-11-19 18:45
Jak wiesz moja córka chodziła na tenisa, uważam że jest to super sport!
Mam zamiar od nowego roku wysłać ją ponownie.
Strój rakietę etc. mamy, może kiedyś bedziemy dumni z naszych dziewczynek? :)

Moja kuzynka gra zawodowo, zdobywa medale, szkoli młodą kadrę w USA.
Znajdę może link z jej osiągnięciami to wstawię :)
napisał/a: ~Anonymous 2011-11-19 19:01
Uwielbiam rolki, rower, pływanie i szybki marsz :)
Sport świetnie modeluje moje ciało. Bomba. Polecam wszystkim :)
napisał/a: piotrosiama 2011-11-19 19:28
Lekkaatletyka, sporty zimowe, snooker no i obowiązkowo boks.
A sama to staram się chodzić z kijkami i wszystkim polecam tę formę rekreacji.
napisał/a: wikam2 2011-11-19 19:45
Z chęcią pochodziłabym z Tobą!
Kupiłam nawet kijki (jakieś tanie w Tesco) ale sama mam chodzić? :(
Narty - moje marzenie :)
Kick boxing - chodziłam za "młodu".
A na dzień dzisiejszy....rowerek stacjonarny + rolki z dzieckiem ale to kiedy jest ciepło :P

Na łyżwach trochę mi nie idzie (a to wstyd bo mam lodowisko przed nosem) i "ping pong" - gram z dzieckiem bo się zapisało na takowe zajęcia dodatkowe :)

No i rower (normalny rower) - jedźimy latem ale....mąż i córka mają jakieś lepsze bo lżejsze i jeźdżą szybciej :(
napisał/a: piotrosiama 2011-11-19 19:48
no właśnie dlatego napisałam, że staram się, bo nie zawsze mam towarzystwo
napisał/a: wikam2 2011-11-19 19:53
Wiesz - jak się pytam to zawsze każdy chce ze mną chodzić z kijkami, biegać itp.
Ale jak przychodzi co do czego to chętnych nie ma :/ Nie rozumiem tego :(
Pamiętasz moją mamę?
Jej pomysł :
Pobiegniemy, dobiegniemy do wyznaczonego celu, zapalimy(!) i tatuś po nas przyjedzie :D
napisał/a: piotrosiama 2011-11-19 19:57
hihi - ja kupiłam moje kijki za namową sąsiadów bo mieliśmy wspólnie chodzić i plan nie wypalił. Teraz przez 3 tygodnie mam w domu pieska i wyprowadza mnie na spacery. Też dobry sposób na ruch.
napisał/a: wikam2 2011-11-19 19:59
No! Racja :)
napisał/a: ~Anonymous 2011-11-20 12:54
Ja kiedyś byłam bardzo aktywna fizycznie teraz sie to zmieniło chyba przez leniuszka ,który wstąpił we mnie w ostatnim czasie:P:P Ale lubiałam jeżdzić na rowerku,biegać,uwielbiałam z facetem grać w tenisa i to bardzo:)Pozatym lubie sport pykać w tv hihiii,np: lubie piłkę nożną ,boks,sporty siłowe(podnoszenie ciężarów),ostatnio lubie oglądać -pewnie panowie będą wiedziec o co chodzi program"nie ma lipy" z hardkorowym koksem-Robertem Burneikiem i podobne progarmy z tym gościem:P:P:P:P:P:P(zaraził mnie mój facet)
napisał/a: piotrosiama 2011-11-20 14:07
zapomniałam o żużlu - też to raczej męski sport bo nie widziałam jeszcze żeby jakaś kobieta startowała, ale lubię oglądać te zawody
napisał/a: anetta92 2011-11-20 17:10
Ja natomiast uwielbiam zestawy ćwiczeń typu pilates, fitness, aerobik, stretching. Lubie niemal wszystkie ćwiczenia a' la body shape. Na szczęście mam trenerkę która w czasie zajęć łączy elementy z wszystkich ww. ćwiczeń, więc jestem zadowolona :) Choć i tak ćwiczę max.1,5h w tyg.
Dla odprężenia joga, choć także nie mam na nią zbyt dużo.
Latem nałogowo, a teraz tylko w cieplejsze dni biegałam.