Sporadyczne krwawienia, brak okresu

napisał/a: moniaczek1975 2013-05-23 11:39
Witam!
Mam pewien problem, może tu uzyskam jakieś informacje.
Co może być przyczyną krwawienia międzymiesiączkowego?
Mam okres co 2 miesiące, wczoraj, tydzień i dwa tygodnie temu pojawiło się u mnie jednorazowe krwawienie. Trochę mnie to niepokoi, nie mam innych objawów które są typowe dla miesiączki, np bólu piersi. Jedyne co mi dokucza to troszkę pobolewa mnie na nerkami. Ale nie jest to taki typowy ból , raczej jakby mnie coś tam uciskało i nie bez przerwy, tylko chwilami.
Niestety wizytę u ginekologa mam na przyszły tydzień, na wtorek.
Może ktoś wie co może być przyczyną tych krwawień?
napisał/a: Gracee 2013-05-23 15:17
moniaczek1975 napisal(a):Co może być przyczyną krwawienia międzymiesiączkowego?

Jedną z przyczyn mogą być zaburzenia hormonalne. U niektórych kobiet występuje takie krwawienie w czasie owulacji tzw. owulacyjne. Masz @ co dwa miesiące więc raczej u Ciebie to może być związane z zaburzeniami hormonalnymi.
napisał/a: miedzynamikobietami 2013-05-23 20:37
moniaczek1975 napisal(a):Witam!
Mam pewien problem, może tu uzyskam jakieś informacje.
Co może być przyczyną krwawienia międzymiesiączkowego?
Mam okres co 2 miesiące, wczoraj, tydzień i dwa tygodnie temu pojawiło się u mnie jednorazowe krwawienie. Trochę mnie to niepokoi, nie mam innych objawów które są typowe dla miesiączki, np bólu piersi. Jedyne co mi dokucza to troszkę pobolewa mnie na nerkami. Ale nie jest to taki typowy ból , raczej jakby mnie coś tam uciskało i nie bez przerwy, tylko chwilami.
Niestety wizytę u ginekologa mam na przyszły tydzień, na wtorek.
Może ktoś wie co może być przyczyną tych krwawień?


Moniaczek przyczyną mogą być również mięśniaki macicy, ale nie przejmuj się, dobrze że masz umówioną wizytę, lekarz na pewno postawi odpowiednią diagnozę i powie Ci co możesz zrobić :)
Jeśli chciałabym porównać swoje objawy to polecam Ci stronę www.miesniakimacicy.pl
Możesz tam również zadać pytanie do eksperta, który może Ci pomóc odpowiadając na nurtujące pytanie :)
Daj znać po wizycie :)