Splywajaca flegma

napisał/a: werkaxxx 2013-06-21 07:53
Witam. Ok 4 miesiace temu zaczela mi splywac flegma z zatok. Potem doszlo do tego zaczerwienienie gardla, pojawily sie rowniez takie pecherzyki, kaszel i goraczka. Lekarz stwierdzil zapalenie krtani i zatok. Dostalam antybiotyk i skierowanie do laryngologa. Niestety kolejki sa ogromne i tak czekam juz z dwa miesiace na wizyte. Po antybiotyku przeszlo jak reka odjal i myslalam, ze mam juz spokoj. Niestety od dwoch tygodni znowu zaczela mi splywac flegma i znowu pojawiaja sie te same objawy. Boje sie, ze narobie sobie niezlych klopotow jezeli jak najszybciej nie pojde do laryngologa, tylko niestety trzeba czekac. Czy moje obawy moga sie sprawdzic, ze moge narobic sobie z tym klopotu? I czy mozliwe, ze to zapalenie zatok?
napisał/a: sitak23 2013-06-21 17:06
werkaxxx napisal(a):Witam. Ok 4 miesiace temu zaczela mi splywac flegma z zatok. Potem doszlo do tego zaczerwienienie gardla, pojawily sie rowniez takie pecherzyki, kaszel i goraczka. Lekarz stwierdzil zapalenie krtani i zatok. Dostalam antybiotyk i skierowanie do laryngologa. Niestety kolejki sa ogromne i tak czekam juz z dwa miesiace na wizyte. Po antybiotyku przeszlo jak reka odjal i myslalam, ze mam juz spokoj. Niestety od dwoch tygodni znowu zaczela mi splywac flegma i znowu pojawiaja sie te same objawy. Boje sie, ze narobie sobie niezlych klopotow jezeli jak najszybciej nie pojde do laryngologa, tylko niestety trzeba czekac. Czy moje obawy moga sie sprawdzic, ze moge narobic sobie z tym klopotu? I czy mozliwe, ze to zapalenie zatok?


idz po antybiotyk do lekarza ,jaki pierwszy był antybiotyk ???
napisał/a: werkaxxx 2013-06-21 20:46
Nie pamietam:/ Wiem tylko, ze wlasnie na zapalenie zatok i krtanii.
napisał/a: ewa11a 2013-06-25 22:46
Możesz zrobić wymaz z gardła i nosa a jak będzie ok to polecam Sinus Rinse. Właśnie od tygodnia mój maż to stosuje i poprawa jest prawie 100% - teraz tylko rano jak się budzi to coś odchrząknie i cały dzień ma spokój a wcześniej ciągle mu coś spływało i gardło miał podrażnione
napisał/a: werkaxxx 2013-06-27 01:22
sitak23 napisal(a):
werkaxxx napisal(a):Witam. Ok 4 miesiace temu zaczela mi splywac flegma z zatok. Potem doszlo do tego zaczerwienienie gardla, pojawily sie rowniez takie pecherzyki, kaszel i goraczka. Lekarz stwierdzil zapalenie krtani i zatok. Dostalam antybiotyk i skierowanie do laryngologa. Niestety kolejki sa ogromne i tak czekam juz z dwa miesiace na wizyte. Po antybiotyku przeszlo jak reka odjal i myslalam, ze mam juz spokoj. Niestety od dwoch tygodni znowu zaczela mi splywac flegma i znowu pojawiaja sie te same objawy. Boje sie, ze narobie sobie niezlych klopotow jezeli jak najszybciej nie pojde do laryngologa, tylko niestety trzeba czekac. Czy moje obawy moga sie sprawdzic, ze moge narobic sobie z tym klopotu? I czy mozliwe, ze to zapalenie zatok?


idz po antybiotyk do lekarza ,jaki pierwszy był antybiotyk ???


Juz sobie przypomnialam:) Dalacin C.