Specjalista od dyskopatii

napisał/a: Dziurawiec 2016-07-24 20:51
Szukam dobrego specjalisty, który specjalizuje się w dyskopatii.

W Polsce nie ma tak jak na zachodzie specjalisty, który typowo tylko zajmuje się takimi schorzeniami.
Zajmują się nimi po trosze ortopedzi, a po trosze neurolodzy, dlatego szukam kogoś kto głównie zajmuje się tego typu przypadłościami.

Możecie jakiegoś lekarza polecić?
napisał/a: PioCS 2016-11-10 08:58
Witam, polecam dobrego terapeutę manualnego po kursach np. KALTENBORN-EVJENTH. Przy regularnych wizytach i trzymaniu sie zaleceń tego specjalisty jest Pan w stanie zabezpieczyć tak kręgosłup żeby dolegliwości nie wracały, uniknąć zabiegów inwazyjnych (operacji) lub ciągłego leczenia farmakologicznego. Oczywiście wszystko zależy od stadium choroby, ale to wszystko dowie się Pan na pierwszej wizycie. pozdrawiam
napisał/a: sylwia4012 2016-11-19 18:50
Słyszałam, że warszawski Psychomedic ma dobrych neurologów. Zapisy online na http://psychomedic.pl/neurolog-warszawa/ albo telefonicznie 7 dni w tygodniu, tak samo przyjęcia pacjentów.
napisał/a: HotChocolate 2016-11-28 22:19
W Warszawie w Rex Medica są naprawdę dobrzy specjaliści. Miałam tam wykonywany rezonans kręgosłupa i po nim konsultację z neurologiem. Powiedział mi o wiele więcej na jednej wizycie niż wcześniej się dowiedziałam miesiącami. Chodzę teraz tylko tam. Wiem sama jak to trudno trafić na dobrego lekarza, jest ich tylu a jak przychodzi co do czego to nie ma do kogo sprawdzonego się udać.