Spadek wagi, senność...

napisał/a: beattaA1 2014-11-20 18:09
Witam.
Zawsze byłam szczupła (56kg/170cm wzrostu).
Odkąd pamiętam miałam wysokie tętno ok. 90-120 uderzeń na minutę, poranne mroczki przed oczamii, bladość skóry oraz zimne stopyi ddłonie.
Obecnie jestem 20 letnią matką 9 miesięcznego synka.
Po porodzie od razu wróciłam do swojej wagi, jednak zaczęły wypadać mi włosy (można je zbierać z podlogi garściami), nasiliły sie też wspomniane mroczki przed oczami, które teraz występują przez cały dzień, a nie jak kiedyś tylko w godzinach porannych. Dziecko karmiłam piersią tylko przez 3 tygodnie, a 2 miesiące po porodzie zdecydowałam sie na tabletki anty.
Po około 3 miesiącach zaczęły się problemy z biegunką, a właściwie czestym oddawaniem luźnego stolca (ok.5 razy na dobe), pozniej utrata wagi (obecnie w granicach 50kg), bóle brzucha, dzwonienie w uszach, napady duszności (najczęściej w kuchni podczas gotowania, lub podczas dłuższego przebywania w pozycji stojącej), senność (śpię z dzieckiem po 12-13h na dobę), bóle z tyłu głowy raczej po prawej stronie (raz tępy ucisk, innym razem pulsujący, przeszywający ból przechodzący przez całą głowę w kierunku gałki ocznej), a ostatnio doszły także zaburzenia rytmu serca.
Dodam, że pale papierosy, a ostatnio chcac pobiegać z mężem męczyłam sie już po minucie biegu.
Byłam u lekarza ogólnego, który dał mi tylko tabletki na biegunkę, a resztę wytłumaczył paleniem papierosów. Ginekolog wykluczył skutki uboczne tabletek anty i zlecił badania na tarczyce, ktorych wyniki również w porzadku.
Co to może być ? Mieszkam w Niemczech, bez jezyka. Martwi mnie to chudniecie, mam już sporą niedowagę. Chciałabym mieć więcej energii dla dziecka :( Proszę niech ktoś napisze co to może być :(
napisał/a: beattaA1 2014-11-22 22:39
Witam. Nadal czekam na jakąś odpowiedź :(
Dzisiaj zamiast biegunki od rana wydalam wode. Na początku była żółta, później jednak zmieniła zabarwienie na zielono :(
Nie mam pojęcia co to może być i coraz bardziej się niepokoje.
Jeśli ktokolwiek może coś podejrzewać prosze o szybką odpowiedź.