smsy

BeautyFromPain
napisał/a: BeautyFromPain 2012-05-24 16:17
Ostatnio dowiedziałam się, iż można być uzależnionym od pisania, a raczej niekontrolowanego pisania do kogoś. PIsanie wiadomości czy to smsami czy na gg uzależnia. Stwierdziłam, że mam coś takiego. Jest pewien mężczyzna, do którego pisze od lat. Kiedy sie poznaliśmy pisałam mu dziesiątki smsów. Dziś on nie chce ze mną mieć nic wspólnego a ja do niego piszę nadal - na gg. Czasem czuję się jak dziecko. Piszę a zaraz potem żałuję, bo wiem, ze wszystko tym już popsułam. Ten człowiek ma naprawdę anielską cierpliwość, bo nic nie robi oprócz blokowanie coraz to nowych kont gg, które sama tworzę. Nawet nie wiem co to ma na celu takie prześladowanie go i czego właściwie chcę i oczekuję od niego. Jak mogę sobie z tym problemem poradzić?
napisał/a: xerksez 2012-06-20 19:10
Ja tu raczej doszukiwałbym się przyczyny gdzie indziej, nie w uzależnieniu od pisania.
BeautyFromPain
napisał/a: BeautyFromPain 2012-06-22 13:39
Tyle, że zawsze jak kogoś poznam to zaraz się zaczyna pisanie setek smsów.
To znaczy? Gdzie leży przyczyna?
napisał/a: kruq 2012-11-20 03:34
ANAstazja30 napisal(a):Tyle, że zawsze jak kogoś poznam to zaraz się zaczyna pisanie setek smsów.
To znaczy? Gdzie leży przyczyna?


Na ogół w samotności, ale to strzał w ciemno.
Poza tym, nie zawsze musi być czegoś przyczyna, każdy rozwija się na swój sposób, każdy nabiera określonego charakteru. Jedni są naiwni, drudzy pazerni, inni by ci dusze oddali. Możliwe, że jesteś łatwowierna, lub po prostu szybko angażujesz się w znajomość.