Śmierdząca wydzielina z członka, częstomocz, swędzenie

napisał/a: Mariusz8473 2013-11-10 12:14
Witam, na wstępie powiem, że byłem zarówno u lekarza pierwszego kontaktu jak i urologa i ani jeden ani drugi nie stwierdzili u mnie żadnej choroby a jedynie "nerwowe problemy". Otóż mój problem wygląda następująco, codziennie po wstaniu rano na żołędzi i napletku mam spore ilości gęstego, bezbarwnego, śmierdzącego płynu. Jest to dla mnie strasznie problematyczne, gdyż codziennie rano muszę chodzić do łazienki i myć się tam, żeby nie zabrudzić całej bielizny. Wydzielina ta cieknie też podczas defekacji gdy siedzę na kiblu, oraz czasami, gdy czuję, że nie do końca się wysikałem i muszę iść ponownie się załatwić, to zamiast moczu leci właśnie taka gęsta wydzielina. Do tego mam problem ze zbyt częstym oddawaniem moczu i problemem z całkowitym jego oddaniem. Często po oddaniu moczu za kilka minut muszę iść znowu do łazienki bo w przeciwnym razie kropelki moczu same będą wyciekały z penisa. Po każdym oddaniu moczu muszę się tam dokładnie podetrzeć, żeby te krople same nie ciekły. Mam też dość częste swędzenie tych okolic, szczególnie gdy leżę na brzuchu. Robiłem normalne badanie moczu jak i badanie na posiew, wszystko było w nich w normie, prostata też w normie. Mam 18 lat, nie współżyję, jestem prawiczkiem. Nie wiem już co mam robić, jestem załamany tą sytuacją i nie wyobrażam sobie dłuższego życia w takich warunkach, gdyż to mnie wykańcza psychicznie. Boje się już nawet iść do łazienki poza domem. Proszę was o pomoc, gdyż już naprawdę nie mam się do kogo z tym problemem zwrócić.
napisał/a: joannanr1 2013-11-10 14:37
Miałeś robiony posiew w kierunku bakterii czy grzybów?
napisał/a: Mariusz8473 2013-11-10 15:31
Nie jestem w 100% pewien ale to był raczej posiew w kierunku bakterii.
napisał/a: joannanr1 2013-11-10 15:50
Jeżeli nie miałeś posiewu mykologicznego to dobrze byłoby żebyś zrobił (koniecznie z mykogramem).
napisał/a: Mariusz8473 2013-11-10 17:20
Jasne, postaram się to zrobić w tym tygodniu, a muszę mieć skierowanie ? Czy mogę zrobić to badanie prywatnie bez skierowania ?
napisał/a: joannanr1 2013-11-10 20:34
Badania zrobisz bez skierowania , raczej tylko prywatnie.Twoje objawy wskazują na zakażenie candida ale trzeba potwierdzić to badaniami.Po zrobieniu wymazu możesz spróbować zastosować krem clotrimazolum , dostaniesz w aptece bez recepty.Możliwe , że zmniejszy dolegliwości ale ważne żebyś niczego nie stosował przed zrobieniem posiewu , pozdrawiam.
napisał/a: Expert LeczPaznokcie 2013-11-20 11:24
Witam,
Radziłabym wykonać Panu badania w kierunku chorób przenoszonych drogą płciową, w tym celu powinien Pan zgłosić się do dermatologa, który zaleci badania wydzieliny oraz krwi.