Śluz

napisał/a: KarinaK1 2016-05-08 15:06
Witam!
Zwykle w czasie dni płodnych miałam książkowy, przezroczysty, ciągnący sie sluz. W tym miesiącu (juz 17dc) taki sluz sie nie pojawił, a zamiast niego wydobywa sie taki o konsystencji galaretki, kleisty. Co to moze byc tego przyczyna?
napisał/a: wikam2 2016-05-09 11:49
Ale nic nie boli, nie piecze itp?
napisał/a: KarinaK1 2016-05-09 12:01
Nie, nic z tych rzeczy. Teraz już w ogóle nie pojawia się żaden śluz. Czy możliwe, że taki galaretowaty, przezroczysto - mleczy, mógl być w tym cyklu śluzem płodnym?
napisał/a: KarinaK1 2016-05-10 18:52
Okej...dzisiaj śluz jest gęsty, lepi, grudkowaty - serkowaty... czy możliwe, że to objawy infekcji jeśli nic mnie nie piecze, swędzi itd? czy może coś innego...?
napisał/a: KarinaK1 2016-05-10 19:48
Już się naczytałam, że taki grudkowaty śluz może występować na początku ciąży...no ale nie 7 dni po stosunku, prawda? Ktoś, coś...?
napisał/a: wikam2 2016-05-11 15:09
Na infekcja to ja się średnio znam ale wiem jedno - skoro NPR mowi o tym, że należy zwracać mega uwagę na śluz bo on zmienia konsystencję pod wpływem stresu, choroby etc. to widać tak jest :)

Oczywiście, że okres płodny mógł wystąpić i pewnie tak było mimo iż ewidentenego śluzu płodnego nie widziałaś. On b. często jest tylko przy szyjce macicy albo miesza się z niepłodnym.

Dlaczego w Twojej sytuacji tak się stało akurat teraz no to nikt na to nie odpowie ;)
I oczywiście, że nie możesz na podstawie tego śluzu opiniowac jakiejkolwiek ciąży :)
napisał/a: KarinaK1 2016-05-11 15:35
Dziękuję za odpowiedź!
O ciąży ciężko jest mówić... miały miejsce dwa, zabezpieczone prezerwatywą stosunki (10, 11 dc, przy cyklach 28 dniowych), zakończone wytryskiem na zewnątrz. Prezerwatywa nie pękła, nie zsunęła się... śluz z tego co kolajrzę był wtedy kleisty i było go b. mało.
W połowie miesiąca niby czułam uścisk w jajnikach, ale wtedy był tylko ten "galaretoway" śluz... a teraz gęsty, serowaty...
A już jak sie naczytałam o białym sluzie na początku ciąży, to się mega przestraszyłam ...mimo że realnych możliwości raczej nie ma...
napisał/a: wikam2 2016-05-11 17:07
Nie dość, że nie ma to na dodatek sluz na początkach ciązy może wygladać jak ten płodny. Nie ma absolutnie co nad tym gdybać :)
napisał/a: KarinaK1 2016-05-11 17:17
Dziękuję !! :) Trochę się uspokoiłam :*
napisał/a: wikam2 2016-05-11 21:07
pisz co u Cb :))))