Słaby wzwód i brak porannej erekcji czy powodem jest dieta?

napisał/a: kimnoz 2013-08-15 12:00
Od jakiś 3 tyg. mam problem z erekcją, jest dużo słabsza niż normalnie, i od tygodnia nie mam porannych erekcji.
Przez ostatnie 3 miesiące zmieniłem swoją dietę, jadłem dużo jaj i mięsa i zastanawiam się czy to nie jest powodem.

Czy przyczyną może być dieta?
Czy możliwe, jest, że zatkałem sobie naczynia krwionośne i krew nie przepływa tak jak powinna?
Czy zatkane naczynia krwionośne da się odblokować?

Ćwiczę codziennie, siłownia i bieganie, ale siedzę 8 h dziennie.
Strasu na co dzień nie mam, miałem może dwie stresujące sytuacje przez ostatni czas, ale to nie było nic wielkiego. Jedynym stresem ostatnio jest ta słaba erekcja.
Zdarza mi się najedzonym iść spać, ale też raczej nie jest powód.

Jakie badani na własną rękę mogę sobie zrobić, żeby czegoś się dowiedzieć? Do lekarza rodzinnego na razie nie chcę iść.
napisał/a: kimnoz 2013-08-15 16:30
Dodam, że mam 25 lat.
napisał/a: Arvi 2013-09-06 17:32
Przyczyną może być gorsza gospodarka hormonalna (mniej testosteronu) albo też problemy ze strukturą fizjologiczną narządu płciowego.

Albo, co jest bardziej prawdopodobne zbyt częste używanie penisa - zbyt częsty seks czy masturbacja : )
napisał/a: Sławomir K. 2014-03-20 12:49
Dieta ma duży wpływ na erekcję!! możesz sobie o tym przeczytać tutaj http://www.centrumseksuologiczne.pl/jak-je%C5%9B%C4%87-by-zachowa%C4%87-sprawno%C5%9B%C4%87-seksualn%C4%85.html. naczynia krwionośne da się bezboleśnie odblokować metodą renova, ale najlepiej jak pójdziesz do lekarza i się dowiesz co i jak, bo przecież te żyły można zbadać.
napisał/a: manja 2016-01-31 20:57
Mojemu partnerowi bardzo pomogła na problemy ze wzwodem w pewnym momencie maxigra go. To lek na potencję, który mu przepisał lekarz. Sprawdził się świetnie, do tego dawał uczucie pełnej swobodny, bo nie wymagał odczekania godziny zanim pojawi się efekt.