skrzywiona przegroda powodem ogromnego bólu gardla?

napisał/a: radek07 2017-03-27 13:12
Czy lekarz wspominał cokolwiek o dolnych małżowinach nosowych?
napisał/a: bartass28 2017-03-27 13:38
zajrzał jeszcze do nosa i coś tam mówił że ewent do konchoplastyki ale nie zrozumiałam za bardzo o co chodziło generalnie nie widział podstaw do zajmowania się moim nosem, chyba będę musiała uprosić rodzinnego o skierowanie na tomograf, lekarz powiedział że wpierw podleczymy a potem da skierowanie, myślałam że wpierw się bada a potem leczy, jak poszłam z receptami do apteki to wykupując wszystko zostawiłabym z 400zł. ... to zaczerwienienie które mi się zrobiło na podniebieniu tak boli, dziś jak przykładam rękę do nosa to oddycham przez dwie dziurki
napisał/a: radek07 2017-03-27 18:36
Proszę się postarać o tomografię nawet jeśli lekarz mówi, że to nie konieczne.


Czy ktokolwiek w pani rodzinie chorował neurologicznie?
napisał/a: bartass28 2017-03-27 19:07
Postaram się od rodzinnego wziąć. Nie nikt z tego co mi wiadomo nie miał problemów neurologicznych. Bylam u dwóch neurologow którzy wykluczyli choroby neurologiczne w tym drugi dając skier na mri głowy a dlaczego Pan pyta ?
napisał/a: radek07 2017-03-27 19:21
Zastanawiam się czy te objawy nie mają coś wspólnego z chorobami z pogranicza Neuropatii.


A czy czuję pani puls w gardle i w podniebieniu?
napisał/a: bartass28 2017-03-27 19:45
Neurolog by tego nie stwierdził?,
nie nie czuje pulsowania. Mam bardzo sucha sluzowke gardla to co mi pomaga to życie gumy, jest wtedy trochę mniejszy bol a zapomniałam napisać że jak byłam w sobotę na wziernikowaniu krtani to lekarka zauważyła jednak duże przekrwienie i w okol zatok mówiąc że to tak trochę wygląda jak od refluksu. Zaczynam się obawiać ze to może być to
napisał/a: radek07 2017-03-27 20:54
Neurolog mógłby tego nie stwierdzić dlatego, że objawy z pogranicza Neuropatii zazwyczaj objawiają się w kończynach, a nie w okolicach głowy.
napisał/a: bartass28 2017-03-27 22:03
Z konczynami u mnie w porządku nie mam żadnych dolegliwości
napisał/a: bartass28 2017-03-29 13:02
Witam,

Dziś rano po przebudzeniu w gardle mialam taka żółta flegme, dodam że na noc wypijam dla nawilżenia niewielką ilość oleju rokietnikowego i do nosa używam nozoilu, czy możliwe że przez całą noc nie doszło do wyplukania produktów żeby rano flegma w takim kolorze pojawiła się po nich, czy to z zatok ? Nie mogę niestety zamieścić zdjęcia - za duży plik ale flegma sciekala po ścianie gardla i była w intensywnym żółtym kolorze
napisał/a: radek07 2017-03-29 13:21
Lekarz zalecił stosowanie oleju rokitnikowego? Może kolor ma znaczenie w stosunku do flegmy a może to po prostu mała infekcja bo żółty kolor właśnie może o tym świadczyć.
napisał/a: bartass28 2017-03-29 13:26
nie sama piję olej bez zalecenia, wyczytałam że po prostu dobrze nawilża tylko tak myślę olej wlewam do gardła stosując pozycję horyzontalną a ta żółta wydzielina idzie z góry
napisał/a: radek07 2017-03-29 13:30
Orientowała się już pani kiedy i gdzie wykona pani tomografię komputerową?