SKRĘCONY NADGARSTEK [?]

napisał/a: carozzz 2012-05-20 14:12
Witam!
Otóż w zeszły wtorek (15.05) uderzyłam się w biurko ręką, kością promieniową uderzyłam o sam kant biurka, a nadgarstkiem o deske biurka. W pierwszym momencie poczułam ogromny ból, więc po około godzine posmarowałam rękę i zabandażowałam bandażem elastycznym. Generalnie ręką pobolewała, ale jakoś wytrzymywałam, głównie kość promieniowa. Na następny dzień po zdjęciu bandażu, znalazłam siniaka w miejscu uderzenia, lekko pobolewało, ale nic po za tym, jednak potem zaczął boleć mnie nadgarstek, najczęściej rwie on w nocy, co jest strasznie męczace, bo nic na to nie moge poradzić. Ręka jest nabrzmiała, spuchnięta. Aktualnie boli mnie tylko nadgarstek, boje sie wgl ruszać ręką, zwłaszcza że jest to prawa, wystarczy że chwile poruszam palcami by np skorzystać z komputera i automatycznie odczuwam pulsowanie które boli. Chciałabym pojechać na pogotowie, by upewnić się czy wszystko jest w porządku, aczkolwiek rodzice uważają że to tylko stłuczenie i powinnam smarować rękę altacetem i wszystko wróci do normy. Jednak mija kolejny dzień, a nadgarstek wciąż boli.. co robić ?