Skora na palcach dloni

napisał/a: werkaxxx 2013-02-20 11:18
Witam,
mam problem ze skora na palcach. Prawie rok temu na jednym z palcow zaczela pekac i schodzic mi skora. Po pewnym czasie tak samo zaczelo dziac mi sie z drugim palcem. Wizyty u Pani dermatolog nie daly rezaultatu. Zadne masci nawilzajace, suplementy diety, srodki przeciwgrzybiczne, unikanie detergentow oraz uzywanie mydla dla dzieci nie daly skutku. Zuzylam juz tone roznych masci. Lekarka tylko wzruszala ramionami i nie miala pojecia co to jest. Teraz mam siedem zarazonych palcow. Schodzi z nich skora, peka az czasami leci krew. Palce sa spuchniete, skora jakby troche twardsza, swedzi czasami, lekko boli kiedy dotykam. Kiedy wyprostuje palce to skora jest napieta. W najblizszym czasie wybieram sie do lekarza, ale boje sie, ze wizyty znowu nie dadza skutku.
napisał/a: werkaxxx 2013-02-20 11:34
Dolanczam zdjecia.
napisał/a: Basiula20 2013-02-21 08:54
Z suplementów to bym nie rezygnował, nie wiem jakie brałeś, w jakiej dziennej dawce i przez jaki okres czasu..że nic nie zadziałały.. ale wzmacnianie organizmu od wewnątrz z pewnością jest najistotniejsze i należy długofalowo zazywać... zalecałbym na wzmocnienie witamine c 1000 2 razy dziennie, witaminy z grupy b oraz witamine a i e 400jednostek z pewnością to nie zaszkodzi.