SKĄD TO SIE WZIEŁO!

napisał/a: okaoo 2007-11-01 19:14
Witam.Bardzo sie ciesze ze znalazłam takie fajne forum.Potrzebuje pomocy a widze ze tu jest sporo ludzi ktorzy majo podobny problem co ja.Otórz od ponad 7 miesiecy czuje jak bym miała cos w gardle tzn jak by mi tam cos siedziało i nie moge tego przełknąc w rzaden spokob.Chodze od lekarza do lekarza i nic kazdy lekarza mowi ze to na tle nerwowym ale ja nie jestem nerwowa az tak bardzo.Wczoraj miałam pobrany wymaz wiec jeszcze poczekam na wyniki.Zauwazyłam ze na moim jezyku pojawił sie biały nalot taki korzuszek .Proszę czy ktos moze mi pomoc i napisac co sie dzieje od czego to moze byc w tym gardle czy to cos bardzo ciezkiego czy da rade to wyleczyc z gardła.Panie Peterze moze pan by mi pomogół moze cos polecił bo jestem ZAŁAMANA.DODAM JESZCZE ZE CZASAMI SPIĄCA JESTEM.CZY TO COS POWAZNEGO NP RAK
napisał/a: Peter 2007-11-02 09:55
Rak z pewnością to nie jest. Poczekajmy na wynik posiewu.
napisał/a: haribo 2007-11-03 10:05
kamień z serca jak przeczytałam że inni też mają ten problem, oczywiście nie życząc tego niekomu ... ale dość już mam dziwnych spojrzeń lekarza, któremu próbowałam wytłumaczyć że coś mi przeszkadza w gardle, ogólnie nie zawsze to czuje, ale ostatnimi czasy bardzo mi przeszkadza, jak staram sie dotknąć to palcem to mam wrażenie jakbym połknęła gumę do żucia w plasterku i dotykała właśnie końcówki :( bardzo mi to przeszkadza, teoria lekarzy była podobna, że to nerwy itp, ale jestem absolutnie pewna ze to nie to, bardzo proszę o info jeśli ktoś już odkrył co to za cudo! dodam że nasila się to jak wzrasta ciśnienie, dużo latam więc zauważyłam tą prawidłowość, dziś natomiast tak bardzo mi to przeszkadza ze postanowiłam poszukac info w necie, patrzac z punktu widzenia laika, kiedy sprawdziłam przekrój budowy gardła, najbardziej pasuje mi to do problemu z nagłośnią ale z tego co wiem, dotyczy to dzieci ... może ona jakoś nam puchnie??? już sama nie wiem :(