Skąd podrażnienie gardła?

napisał/a: wikam2 2011-12-09 10:03
[url_special=http://laryngologia.wieszjak.polki.pl/gardlo/286330,Co-powoduje-podraznienie-gardla.html:b3swmbfv]http://laryngologia.wieszjak.polki.pl/gardlo/286330,Co-powoduje-podraznienie-gardla.html[/url_special:b3swmbfv]
napisał/a: zonk28 2012-08-24 21:30
Ja mam zawsze chrypkę i gardło bardzo wrazliwe....mam doczynienia w pracy z chemią i dlatego codziennie mam chrypę i gardło mnie pieczę.......chodziłem po laryngologach ale nic nie pomogli mi.Cały czas przełykam slinę i odchrypuje ją....
Chyba tego juz nie wyleczę.......
napisał/a: Inspire 2012-09-17 16:39
Ja mieszkam 500 metrów od zakładu chemicznego porażka ...
też często mam chrypę i boli mnie gardło ...
napisał/a: zonk28 2012-09-17 19:45
Jest na to lekarstwo.Ja zawsze przed snem wypijam sobie 2 kieliszki wódki czystej by mi przepaliło i odkaziło gardło i to pomaga bo nie mam chrypki i gardło mnie nie boli.
napisał/a: waaek 2013-03-20 18:24
NIedaleko mojej pracy jest zakład chemiczny. Czasami "pachnie" jak spalone mleko. Współczuję i obyś znalazł dobre rozwiązanie na gardło
napisał/a: proszeoodpowiedz 2013-06-12 20:21
Hej , prosze o pomoc !! 4 tygodnie temu mialem Agnine Vicenta cale biale migdaly poprostu okropne bylem u lekarza z 3 razy I w szpitalu raz na noc pod kroplowkami z antybiotykiem wypisali mnie po nocy I mialem antybiotyk pomoglo mi I po 2 tygodniach mi przeszlo ale teraz po kilku dniach nie brania antybiotyku , mialem bol gardla poszedlem do lekarza bo zaowarzylem male pecherzyki na tyle gardła I powiedzieli mi ze to jakas infekcja gardla do teko mam mokry kaszel I odkalsuje flegme .. ale bardzo mnie przejmuja te pecherzyki I nie mam pojecia co to jest !!! PROSZE O POMOC !!!
napisał/a: innyuser 2013-08-22 21:14
ponoć każdy ma takie kropki na tyle gardła - chyba,że każdy ma jakąś bakterie i nawet nie wiemy o niej.
napisał/a: wywrotka11 2013-10-25 00:21
Na choroby takie jak angina, należy szczególnie uważać, ponieważ powikłania są niezwykle groźne.Sama kiedyś przechodziłam przez anginę, po odstawieniu kuracji antybiotykowej dostałam powikłań: grypy a potem kolejnej anginy, 3 miesiące na antybiotykach...koszmar!! Szczerze ci radzę udaj się do laryngologa i nie bagatelizuj problemu!
napisał/a: ewela1519 2014-02-26 12:42
Witam serdecznie
Mam olbrzymi problem z gardłem od 2 lat mam je czerwone na migdałkach ciagle ropa po urodzeniu córki co miesiąc byłam chora, robiłam wymaz i nic antybiotyki nie pomagają boli i jeszcze raz boli dodam, że nie pale nie jestem na nic uczulona
Już sama nie wiem co mam robić.............Proszę o pomoc
napisał/a: zonk28 2014-10-23 17:44
Idz do lekarza niech przepisze Ci BIOTRAXON mi pomógł.
napisał/a: anna877 2015-01-16 05:25
Każdy generalnie ma mniejsze chrypki. Mój syn 15 lat niestety zaczął mieć je bardzo często. Byłam u lekarza pierwszego kontaktu jak już było za późno i syn dostał zapalenie gardła. Lekarz polecił nam Panią dr n. med. Iwona Gromek przyjmuje w Mokotowskim centrum medycznym.
napisał/a: DLAP 2015-01-21 22:22
Powiem co mi pomaga, 2 gramy dziennie wieczorem kurkumy (proszek-do kupienia w Norge z szklanych butelkach np. w COOP) + 1 łyżka stołowa oleju z siemienia lnianego na zimno najlepiej z kapsaicyną (wszystko popij letnią wodą). Kurkumę kup w Norge koniecznie, jest inna niż polska, nasza jest jakaś oszukana, natomiast oleju tu raczej nie dostaniesz jest w Polsce. Jak możesz to zacznij szybko od kurkumy, ale przed musisz zjeść coś z tłuszczem np. czekoladę gorzką, związki czynne z kurkumy nie rozpuszczają się w wodzie dlatego potrzeba tłuszczu. Jak pomoże to daj cynk, mi pomogło w 2 tygodnie ale musisz to brać cały czas... Może nie jest zbyt smaczne ale pomaga