Skaczący cukier.

napisał/a: juliusz2 2012-03-23 20:01
Witam. Mam kilka pytań co do cukru. Od jakiegoś czasu śpię od 12 do 15 godzin dziennie. Wciąż jestem zmęczona i bardzo dużo piję (woda). Zaczęłam kontrolować ciśnienie ale okazało się prawidłowe po kilkunastu dniach mierzenia. Jednakże nadal czułam się zmęczona. I sąsiadka (była pielęgniarka) zmierzyła mi cukier, na czczo miałam 123. I pożyczyła mi glukometr wraz z paskami,abym mogła sama sobie mierzyć. I tak mierzę od kilku dni. Zauważyłam,że skacze mi cukier. Raz mam z rana na czczo 90-70 a raz po 130. Jak zjem śniadanie, to albo wzrośnie mi po 2h do około 180-170. A najgorsze,że przed obiadem mam na przykład 90, zjem obiad i po 2h mam obniżone. Na przykład dziś. Miałam przed obiadem 90, po obiedzie 60, wyszłam trochę pochodzić, wzrosło do 101! I po jakimś czasie spadło do 58!. I tak cały czas. Nie znam reguły. Albo rośnie albo spada. Myślałam,że p[o jedzeniu powinien wzrastać, a po wysiłku fizycznym spadać,a tu dziś na odwrót. Powie mi ktoś co jest nie tak? Oczywiście nie mam stwierdzonej cukrzycy,ani nic podobnego.