siny kolor penisa

napisał/a: htyclop 2014-02-12 17:57
Od bardzo dawna moje ciało, a w szczególności dłonie żle reagują na niższą temperature. Objawia się to zmianą koloru na fioletowy lub czerwony przy większych temperaturach. W obydwu przypadkach ta zmiana pojawia się kiedy dłonie są opuszczone i skierowane w kierunku ziemi. Ten problem mam od kilku lat i był czas że próboałem to sprawdzić chodziłem do lekarzy tj : reumatolog, neurolog, ale nigdy tak naprawdę nie doszedłem do tego co to tak naprawdę jest. Jeden specjalista podejrzewał chorobe Reynauda, drugi powiedział że taka moja uroda czy coś w tym stylu, 3 że to sinica/przemroziny, inny że to może być jakaś poważna choroba tkanki. To było kilka lat temu i przestałem się tym przejmować.

Teraz pomyślałem że napisze o tym na forum ze względu na podobny problem tylko że z moim penisem. Wydaje mi się że zbyt często mój Willy robi się fioletowaty, nawet kiedy w domu jest w miarę ciepło + jest schowany pod ubraniem. Chcę się poprostu upewnić czy jest się czym przejmować czy nie. Za wszstkie odpowiedzi serdeczne dziękuje.