Sinupret, imupret i propolis - migdałki u 4 latki

napisał/a: Mela78 2015-04-25 08:31
Dzień dobry, proszę o odpowiedz. 4 latka od 1,5 roku przerost 3 migdalka. Po ostatnich długich wakacjach, odrobaczeniu, imuprecie ustąpił plyn w uszach. Migdał bez zmian przerost 2/3. Przedszkole i infekcje. Obecnie plyn w jednym uchu, chrapanie, otwrta buzi i co najgorsze bezdechy. Jest skierowanie na wycięcie. Postanowiłam jeszcze raz zawalczyć. Zabrałam dziecko z przedszkola, od tygodnia jesteśmy nad morzem. Tuż przed wyjazdem początki infekcji. Teraz podaje sinupret 3/25 kropli, imupret 3/15 oraz propolis 3/5 kropli. Mała nauczyła sie dmuchać nos - wcześniej były problemy. Schodziło dużo żółto białego kataru. Przedostatnia noc - przełom - cichy spokojny oddech. Nabrałam nadziei i niestety dzisiaj w nocy chrapanie i bezdechywrocily ze zdwojona siła. Dlaczego ? Żadnych innych objawów choroby, gorączkę ani nic takiego. Dziecko jest bez mleka, pszenicy i cukru. Co robię nie tak? Przez te 1,5 roku próbowaliśmy wielu leków. Dość dobrze działał thonsilan (1 butelk) Niestety córka zaraz potem złapała infekcje i wszystko wróciło . Co moge jeszcze zrobić? Moze inne dawkowanie. Dziecko jest spore - wazy ok 22 kg? Jakie badania? Co jeszcze podać? Bardzo proszę o odpowiedz. Pozdrawiam Sylwia