siniejące i dretwiejace palce u stop

napisał/a: berezka 2009-01-09 23:42
Witam!
Od około 2 tyg. drętwieją mi niektóre palce o stóp. Kilka dni temu powoli zaczęły zmieniać kolor-ciemny róż, bordowy, a wczoraj dwa palce w kilku miejscach zmienily barwe na sina i zaczelam odczuwać lekki ból. Podczas zabawy córka skoczyła mi na lewa stope-bol juz był nie do zniesienia. Dzis jest troszeczke lepiej-bol mniejszy, ale odcien i chwilowe dretwienie zostało. Nigdy wczesniej nie mialam takich problemow. Nie jest to raczej wina obuwia. Moze kiedys gdzies lekko przemarzly mi stopy, ale czy to powod takich dolegliwosci?
Dodam jeszcze, ze od kilku m-cy czuje dziwny ucisk w okolicy kregosłupa (srodkowa czesc) i prawdopodobnie w zwiazku z tym miałam juz problemy z rekoma (parominutowe ataki "tepego", osłabiającego bólu; a teraz rowniez czasami chwilowe dretwienie dłoni, palców).
Mam 25 lat. Kilka lat temu przeszłam Mononukleoze.
Nie moge znalezc lekarza, który by postawil jakakolwiek diagnoze. Czy to wszystko moze byc powiazane? Czy to jak twierdzi moja mama moze zbyt wysokie stezenie cholesterolu i (nie daj Boze) poczatki miazdzycy? Co mam robic? Jaki specjalista moze pomoc?
Dziekuje