Siniaki pod oczami.

napisał/a: Daab 2008-11-01 20:30
Witam! Pisałem o swoim problemie w dziale OKULISTA, ale ponieważ może to być związane z allergią, napisze również tu.:

napisal(a):Witam! od półtora miesiąca walcze z moimi sińcami pod oczami. Postaram się w miarę dokładnie opisać po kolei jak to wyglądało:
Zaczęło się ok 1.5 mies. temu. Miałem oczy podkrążone, a wręcz opuchnięte. W skrajnych przypadkach wyglądało to naprawdę tragicznie. Potem zaczęło mi to LEKKO schodzić, jednak większy siniak został pod okiem prawym. po 2 dniach (ok mies. temu) zauważyłem że pod prawym okiem, mam tak mocnego siniaka, że w zasadzie wyglądało to jak podbite oko. Od tamtej pory, pod prawym okiem mam dużo większego siniaka niż pod prawym. Nie wygląda to jak "podkrążone" tylko właśnie jak siniak. Nie bardzo wiem jak temu zaradzić byłem najpierw u lekarza rodzinnego, powiedział w zasadzie bez dłuższego zastanowienia że to alergia, dostałem krople do nosa (ponoć działają też na spojówki). po 2tygodniach jak zauważyłem że to nie działa poszedłem do okulisty. Stwierdził zapalenie spojówek i powiedział że może to być na tle alergicznym. Dostałem Cortinef i maść dicortineff i została u mnie stwierdzona wada wzroku w prawym oku określona jako -0,25 D. Faktycznie parwym widze wszystko mniejsze (nie rozmyte tylk omniejsze). po tygodniu poszedłem znowu. Tym razem dostałem Cusicrom 4% i jeszcze jakieś krople ale ogólnego zastosowania jakby mnie oczy szczypały itp. Minął włąśnie tydzień od tej wizyty i nic..... Nie wiem jak z tym walczyć, a wygląda to paskudnie :/ Nie wiem, może powinienem kupić jakąś zwykłą maść na podkrążone oczy w sklepie z kosmetykami ???


Proszę o pomoc. Pozdrawiam!
napisał/a: dimedicus 2008-11-04 12:02
"Siniaki pod oczami" mogą być spowodowane,np.obniżone ciśnienie.Należy zrobić badania w kierunku wątroby,woreczka zółciowego i nerek.Wskazana wizyta u lekarza I kontaktu.Z kosmetykami proszę się wstrzymać,mogą podrażniać spojówki.Pozdrawiam.
napisał/a: Daab 2008-11-10 14:01
Dzięki za odpowiedź. Na razie ide 3 raz do okulisty. Potem znowu pojdę do rodzinnego. Jestem meteopatą ale niskie ciśnienie nie utrzymuje się 2 mies. :) Nie mniej - dzięki.
napisał/a: jozek_ej 2008-12-14 18:10
Arcalen to jest rozwiązanie Twojego problemu , zwykła tania maść którą używają sportowcy na m.in
sińce życzę powoczenia!