Silny ból po lewej stronie brzucha

napisał/a: ollka22 2013-10-14 18:09
Od 2 dni miewam silny ból brzucha po lewej stronie lekko pod pępkiem. Ból jest mocny przeszywający czasem boli również od tyłu (pleców). Nie wiem czym jest spowodowany. Często boli po jedzeniu albo gdy długo leże. W nocy pojawił się o 2.00 i męczył mnie aż do 3.30. Tabletek nie chce brac bo nie wiem czy zadziałają na tego typu ból. Co to może byc ?
krzysiek889
napisał/a: krzysiek889 2013-10-14 20:12
Witam

Wskazana będzie wizyta u lekarza, wykona badanie fizykalne brzucha oraz przy okazji niech wypisze skierowanie na badanie morfologii oraz moczu.
Czy w odżywianiu występują napoje gazowane, kawa, tłuste potrawy?

Pozdrawiam
napisał/a: ollka22 2013-10-15 17:03
Rzeczywiście od czasu do czasu wypije jakiś napój gazowany oraz zjem coś tłustego.
krzysiek889
napisał/a: krzysiek889 2013-10-15 19:16
ollka22 napisal(a):Rzeczywiście od czasu do czasu wypije jakiś napój gazowany oraz zjem coś tłustego.

Napoje gazowane źle wpływają na nasz układ pokarmowy ze względu na zawartość dwutlenku węgla oraz różnych barwników, konserwantów. Tłuste posiłki to obciążenie dla wątroby oraz trzustki i mogą się pojawiać bóle od tych narządów, jednak badanie morfologii oraz moczu nie zaszkodzi.

Pozdrawiam
napisał/a: taka.se.jedna 2013-10-22 12:43
Od siebie dodam że skoro jesteś kobietą (na co wskazuje nick), to przejdź się do ginekologa by wykluczyć schorzenia ginekologiczne.