Silny bol czola trwajacy juz 7 lat. Prosze o pomoc.

napisał/a: bezimenna 2014-09-02 22:25
Na wstepie przepraszam za brak polskich znakow.
Mam 21 lat. Jestem wegetarianka od 2 lat. Bol, ktory dokucza mi nieustannie trwa juz 7 rok I do tej pory nic z nim nie robilam. Przyzwyczailam sie do niego, jednak caly czas odczuwam dyskomfort. Bol promieniuje ok.1-2 cm powyzej odstepu miedzy brwiami-praktycznie na srodku czola. Jest silny bez wzgledu na to w jakiej jestem pozycji. Mam wrazenie jakby ktos przykladal mi do czola przedmiot I nie chcial puscic. Jest to piekacy bol, z wrazeniem dretwienia I jakby szedl w glab mozgu I koncczyl sie po drugiej stronie glowy, z tylu. W dodatku co jakis czas (mniej wiecej raz w ciagu dnia lub w odstepie 2-3 dni) doswiadczam rowniez jedno-, dwusekundowych tepych ukluc w roznych czesciach glowy, a raczej mozgu. Jest to bardzo dziwne dla mnie. Do tego dochodza zaburzenia rownowagi (czuje sie jakbym byla pijana) oraz swoiste uczucie odrealnienia, tak jakby uczucie rozszerzonej przestrzeni. Trudno mi to wytlumaczyc. Zauwazylam tez, ze od jakiegos miesiaca nie potrafie mowic normalnie. Jakam sie I brakuje mi slow. Czasami dluzsza chwile trwa zanim przypomne sobie dane slowo. Jescze trudniej jest mi przypomniec sobie co robilam wczoraj lub kika dni wczesniej. Jakby ktos skrupulatnie wymazywal mi pamiec.Dopiero po okolo 15-20 minutach jestem w stanie przywolac jakies strzepki wspomnien z pamieci. Jest to bardzo denerwujace I niezreczne, poniewaz utrudnia mi bardzo kontakty miedzyludzkie. Zauwazylam rowniez, ze od 6-7 lat zrenica w prawym oku jest zauwazalnie mniejsza od tej w lewym. Od 3 miesiecy szybko sie mecze. Czuje wtedy tez jak bardzo mam rozpalone policzki i takie dziwne uczucie zejestem cala czerwona. Mam hustawki nastrojow oraz czarne mysli. Staram sie dostarczac organizmowi jak najwiecej witamin i mikroelementow z warzyw, owocow, kasz oraz nasion.Jak dotad nie bylam u zadnego lekarza ze swoim problemem. Nie mam problemow ze snem. Nie budze sie w nocy. Przewaznie spie 8 godzin. Dodam jeszcze, zeslysze czasami jakby pisk w uszach, wysoki ton, chociaz nie zwracam na niego az tak bardzo uwagi. Bede wdIeczna za odpowiedz, co ewentualnie moze byc powodem mojego problemu oraz do kogo sie udac I jakie wykonac badania. Pozdrawiam.
napisał/a: karolajn911 2014-09-03 21:25
Na forum nikt Cię nie zdiagnozuje. Ale jeśli czekasz 7 lat z przewlekłym bólem głowy to pełen "hard-core". Udaj się do neurologa.