silne zawroty głowy :(

napisał/a: mloda91 2006-11-05 20:21
Nie wiem co się ze mną dzieje :(.... ostatnio przy wysiłku fizycznym występują u mnie silne zawroty głowy i zbieranie się na wymioty. Te objawy najbardziej nasilają się u mnie podczas wykonywania przewrotów na lekcjach wychowania fizycznego. Myślałam, że to może coś związane z anemią, ale niedawno (tzn jakies 5 miechów temu, albo i więcej) miałam robione badania krwi i wszytsko było w porządku. Te zawroty glowy są dla mnie bardzo uciążliwe :( nie wiem jak się mam na nie leczyć i do jakiego lekarza się udać.... liczę na waszą pomoc
napisał/a: Fioletowa1 2006-12-27 22:27
Przy przewrotach powiadasz.. Moze u Ciebie cos nie tak z blednikiem? Moje dwie znajome mialy to samo, poszly do lekarza, okazalo sie ze blednik nie funkcjonuje jak trzeba i w ogole zwolnienie z wuefu dostaly..
napisał/a: adam65 2007-02-04 17:11
Zapoznaj się z nowoczesną bardzo skuteczną metodą autostymulacji całego ludzkiego organizmu opracowaną przez prof. Kazimierza Piotrowicza na stronie http://www.zdrowieSOS.pl
Posiadając wiedzę w tym zakresie oraz narzędzie, którym można przyśpieszać lub spowalniać aktywność komórek, można nie tylko skutecznie leczyć wszystkie choroby, ale także wpływać na długość życia komórek. Stymulacja procesów komunikacji komórkowych uaktywnia zakodowane w komórkach programy autoregulacyjne, autoobronne i autonaprawcze, co prowadzi do wyzdrowienia, także w przypadkach wielu chorób uznawanych za nieuleczalne. Ponadto każdy może bezpłatnie uczestniczyć w prelekcjach profesora na ten temat, a także wypróbować tą metodę. Skorzystaj bo warto.
Ania