Silne uderzenie w głowę

napisał/a: Quatos 2016-04-29 19:45
Witam problem moj przejawia sie nastepujaco. Dzisiaj jadac sobie rowerem, jakis facet na swojej posesji cos tam robil z dosyc dlugimi rurami, no i pech chcial ze musial mnie nie zauwazyc bo akurat jak przejezdzalem to tą rurę przezucal przez ogrodzenie no i walnela mnie w glowie ze prawie co sie nie przewrocilem, skutki tego zdarzenia, duzy guz i delikatnie zdarta skóra. Bylem u rodzinnego on kazal mi robic rozne rzeczy spradzal pewnie moja sprawnosc i chyba bylo wszystko ok. Dal mi skierowanie do neurologa ale tam bede mogl pojsc dopiero w polowie maja, no chyba ze gdzies prywatnie. A moje pytanie jest nastepujace, czy od takiego uderzenia, bylo mocno ale nie zemdlalem ani nic, uderzenie bylo tak powyzej skroni z boku glowy wiec czy od takiego uderzenia mogl sie pojawic krwiak? Dodam ze jestem teraz troche zmeczony, jako osoba palaca kiedy zaczalem sie nad tym zastanawiac spalilem z 4 fajki na raz a pozniej zaczalem miec zawroty glowy ale to pewnie od tych papierosow. A teraz chce mi sie spac, jako ze jestem hipochondrykiem od razu sobie wszystko wkrecam wiec nawet boje sie zasnac :(
napisał/a: Quatos 2016-04-30 18:26
Mógłby ktos cos napisac? Bylbym wdzieczny
napisał/a: Quatos 2016-04-30 21:19
halo