Silna nerwica?

napisał/a: Lenka112 2009-05-11 20:52
Ja pol roku temu prawie stracilam przytomnosc,pogotowie,badania-wszystkie mozliwe-nawet tom ografia glowy.Smiech pielegniarki ze z takimi wynikami to moglabym isc do wojska:-]Powiedzieli mi wtedy ze omdlenia zdarzaja sie czasami,kazdemu.Powtorka 2 miesiace pozniej,zrobilo mi sie slabo,poszlam na pogotowie[bylam akurat z moimi dziecmi,balam sie ze zaslabne na ulicy]a lekarz dal mi zastrzyk ,zbadal mnie i...pierwszy raz uslyszalam ze to nerwica i jak czegos z tym nie zrobie to bedzie zle!Terz udaje mi sie troche okielznac,najgorzej jest w jakis duzych skupiskach ludzi,zaczyna mi byc slabo,czuje ze zaraz padne...Nauczylam sie nosic ze soba mala butelke wody i w czasie paniki,pije malymi lykami i mowie do siebie;Jestes bezpieczna,Jestes bezpieczna...Ładny obrazek.Ale nakgorszy jest lek.ktory przychodzi w momencie kiedy jestem spokojna.Jest to lek tak paralizujacy,jakbym miala za chwile sie rozpasc,umrzec!Pozdrawiam wszystkich.Piszcie,dzielcie sie swoimi przezyciami!
napisał/a: patusia2 2009-05-21 10:04
Lenka musisz udać się do lekarza rodzinnego lub do psychiatry żeby wypisał odpowiednie leki ja też to mam i np wczoraj gdy był spokojny dzień w pewnym momencie zaczęło się ze mną dziać to że ucisk w klatce jakbym miała zaraz zemdleć w głowie jakieś trzaski wzięłam tabletkę na uspokojenie i po pół godz przeszło też z tymi skupiskami tak mam nie chodzę do kościoła w marketach robie zakupy ekspresowo w parę minut i denerwuję się bardzo bo w tym tygodniu czeka mnie komunia i jak wytrzymać w kościele butelke z wodą też noszę trzymaj się
napisał/a: megi111 2009-05-21 21:03
a mnie czeka wesele i boje sie ze dopadnie mnie ta nerwica! i co ja gosciom powiem? ze glowa mi peka wymiotuje( bo takie glownie mam objawy) wiec bawcie sie bez panny mlodej????:((
napisał/a: marl 2009-05-26 00:34
Lenka11, pamietam że na przelomie marca i kwietnia tez mialam takie dziwne stany, jeszcze nie zemndlalam, ale dwa razy malo brakowalo. Chodzilam blada jak sciaina, ciągle kręcilo mi się w glowie, badania nic nie wykazaly. W moi przypadku to na pewno bylo przelisilenia wiosenne plus nerwica. Ja w miejscahc publicznych tez mam problemy, ale wlasnie z uciskiem w gardle, problemem z przelykaniem sliny i czasem mną trzęscie, tak dziwnie kark mi drga, przede wszystkim gdy ktos nie na mnie patrzy. Tego nie mogę zniesc, wzroku kogos obcego. Na szczęscie jeszcze nie zemdlalam, ale jako to się mowi - nic straconego..