Serki i jogurty, które możecie polecić

napisał/a: joanna_z 2013-06-11 17:21
Jakie są zdrowe, niezawierające konserwantów, a zawierające wartości odżywcze? Podrzucicie swoje propozycje?
napisał/a: ruruszka 2013-07-07 07:38
Konkretnej firmy nie polecę, ale jeśli chodzi o jogurty to... tylko naturalne. Jak wolisz owocowe to miksuj sobie jogurt naturalny z owocami w domu - to najbezpieczeniejsza wersja.
napisał/a: wirtubea 2013-07-07 13:09
Dokładnie, ja robię tak samo... Jogurt naturalny (lub czasem kefir), do tego np. truskawki, można troszkę dosłodzić lub dać odrobinę miodu... Pycha :)
napisał/a: ironia 2013-08-18 12:34
zdecydowanie polecam ci jogurty z osm sanok mozne je kupic pod marka pilos w lidlu :) bardzo dobre smakowo i jakosciowo :)
napisał/a: patiotom 2013-08-27 09:23
A nie lepiej samemu robić jogurt?
Koszt jogurtownicy to ok. 80zł, potem potrzebujesz tylko mleko i na pierwszy jogurt "wsad" np. activie, bakome, itp. itd.
Każdy kolejny jogurt robisz z "poprzedniego" jogurtu.

W tym momencie masz jogurt w którym wiesz co jest, a pracy przy nim jest bardzo mało.
napisał/a: joanna_z 2013-09-20 14:56
Hej dzięki za odpowiedzi. Nad jogurtownicą myślałam, ale, że ostatnio urwanie głowy w pracy to stwierdziłam, ze nie będę miała siły by się tym zajmować. Ale odłożyłam plany jej kupna na przyszłość.
Jogurty naturalny w lato królowały u mnie z truskawkami i bananami, gdy potem spróbowałam takiego kupnego bananowego to kompletnie mi nie smakował. A moje prywatne odkrycie to serki Bieluch - bardzo mi posmakowały, a skład mają czysty jak łza. Także coś czuję, że nie wrócę do serków typu monte i inne takie. :))
napisał/a: karinek1 2013-10-09 13:14
z tej stronki się dowiedziałam, że nie warto spożywać jogurtów owocowych, ponieważ zawierają tuczące składnki, o wiele lepiej jest spożyć jogurt naturalny z musli (ale bez cukru) http://jak-byc-fit.tumblr.com/ ta stronka to zapas świetnym pomyslów na to jak zyć zdrowo i dietetycznie
napisał/a: annannas 2014-01-08 10:57
Ostatnio jem codziennie jogurt naturalny Danon. Bardzo smaczny
napisał/a: dor_salva 2014-03-28 13:49
polecam przeczytanie artykułu związanym z produktami mlecznymi http://vimed.pl/2013/07/mleczny-dylemat-cala-prawda-o-mleku/
ja odpuściłam produkty mleczne pochodzenia zwierzęcego i czuję się rewelacyjnie, brak wzdęć i uczucia pełności.
napisał/a: ~Anonymous 2014-03-28 20:44
koobietka napisal(a):polecam przeczytanie artykułu związanym z produktami mlecznymi http://vimed.pl/2013/07/mleczny-dylemat-cala-prawda-o-mleku/
ja odpuściłam produkty mleczne pochodzenia zwierzęcego i czuję się rewelacyjnie, brak wzdęć i uczucia pełności.

Oj kobietko coś mi się wydaje że intensywnie starasz się nam coś zareklamować!!
napisał/a: Aniaa1 2014-03-31 19:09
Wybierając artykuły spożywcze zachęcam do czytania etykiet umieszczanych na opakowaniu. Jeżeli w składzie produktu np. jogurtu cukier występuje na pierwszym, drugim lub trzecim miejscu z pewnością nie jest to wartościowy produkt.
napisał/a: Andzrej 2014-03-31 20:12
Staram się kupować nabiał wyprodukowany do 50 km od domu. Smaczne wyroby z kombinatów mnie nie interesują, wolę naturalny smak z małych pozbawionych laboratorium firm rodzinnych. Miód kupuję tylko u sąsiada z jego pasieki. Nie kupuję żadnych towarów od firm, które mają certyfikaty rabinów.