serce płodu nie bije

napisał/a: paula2910 2014-03-25 18:52
bylam u lekarza i stwierdził 7tc. nie wyczuł jednak bicia serca płodu i powiedział, że płód się nie rozwija.
dał mi 2opcje: albo od razu daje mi skierowanie do szpitala na zabieg, albo widzimy się za tydzień na badaniu i jeśli wtedy bedzie tak samo to od razu na zabieg.
nie wiedziałam co wybrać, więc pomyślałam, że poczekam ten tydzień. spytałam czy coś może mi się stać przez ten tydzień i powiedział ze moge dostac krwotoku.
Przepisał mi kwas foliowy..
nie wiem czy dobrze zrobilam...
doradźcie...
djfafa
napisał/a: djfafa 2014-03-25 18:55
To żart? Jeżeli piszesz serio, to powinnaś być NATYCHMIAST skierowana na oddział, a nie czekać tydzień, nie wiadomo na co.
napisał/a: paula2910 2014-03-25 18:59
niestety to nie zart
djfafa
napisał/a: djfafa 2014-03-25 19:02
To lekarz ten nie powinien być lekarzem a Ty już dawno powinnaś być na oddziale gin. poł.
napisał/a: Gracee 2014-03-25 20:37
Jeśli ciąża jest późniejsza niż wychodzi na USG to jest prawdopodobne, że można jeszcze nie widzieć akcji serca. W takiej sytuacji w czasie tygodnia może się dużo wydarzyć i na kolejnym USG może serduszko bić. Znam historie dziewczyn, które serduszko usłyszały nawet w 8 tc. Natomiast z drugiej strony jeśli faktyczne ten tydzień nic nie zmieni to powinnaś od razu dostać skierowanie do szpitala.