Seks w dni płodne

napisał/a: kowamarc93 2015-04-13 15:59
Witam,
przepraszam jeżeli taki wątek juz istnieje, chce zaoszczędzić na czasie, wiec tworzenia nowy. Wczoraj okolo 5 rano ustawiałem seks z moją dziewczyna, która akurat tego dnia była 7 dni po końcu okresu, wiec prawdopodobnie w środku dni płodnych. Podczas stosunku stosowaliśmy antykoncepcję w formie prezerwatyw. Pod koniec seksu, po wytrysku i wyjęciu penisa z pochwy, zauwazylismy bialo-szarą wydzielinę z jej pochwy. Sprawdzilismy prezerwatywe i była cała, stwierdzilismy, ze to jej wydzielina poorgazmowa. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, ze było to w trakcie dni płodnych, wiec przejmuje się, ze może jednak przy końcowych ruchach penisem w pochwie, juz po moim orgazmie wylecialo trochę spermy bokiem i zostało w pochwie. Czy taka sytuacja jest w ogole możliwa? Skoro prezerwatywa przylegała dość ściśle do członka. Proszę o szybka odpowiedz, póki jest jeszcze czas na wizytę u ginekologa. Pozdrawiam
Marcin

P.S. Dodam tylko, ze sperma była prawie całkowicie biała, a wydzielina miała szarawy odcień
napisał/a: wikam2 2015-04-13 16:37
Ciężko odpowiedzieć jednoznacznie bo - z jednej strony bezpieczna 100%-owo anty nie istnieje a z drugiej - było zabezpieczenie nie ma tematu. Co nie? ;)
I tak w ogóle ile trwają cykle i który to był dc podczas seksu.
napisał/a: kowamarc93 2015-04-13 18:44
W dniu stosunku była w siódmym dniu cyklu, sa one dość regularne co 25 dni. Wydaje mi się tez, ze gdyby sperma wyciekła jakimś cudem to mialbym ją np na jądrach, a tam jej nie było wcale, co nas trochę uspokaja. Wizyta u ginekologa to ponad 100 zł + tabletki, wiec jak jest tak mała szansa, to nie wiem czy jest sens
napisał/a: kowamarc93 2015-04-13 21:02
Prosiłbym o rade, póki jest jeszcze czas na działanie...
napisał/a: wikam2 2015-04-21 19:10
Co poczyniłaś???