Ścięgno czy mięsień??

napisał/a: spiacy1 2007-05-13 09:15
Witam!!
Mój problem pojawił się gdzieś w październiku. Nie wiem skąd, przy podnoszeniu ciężarów w górę i potem puszczając go bolał mnie mięsień przedramienia w lewej ręce. No ale nic. Ćwiczyłem dalej, z częstotliwością 2-1-2-2. W grudniu ból przeniósł się do łokcia, a dokładniej do jego wewnętrznej strony (w pozycji jakbym trzymał sztangielkę do bicepsów). Może nie tyle to jest ból samego mieśnia, raczej ścięgien przyłokciowych. Cały grudzień i styczeń i jeszcze trochę lutego odpuściłem treningi na ręce. Pojawiła się diagnoza, że to może mieć związek z osteoporozą. Co dziwne mam dopiero 24 lata. Rękę smarowałem Ketopromem, a teraz mam Ben Gay sportowy. Brałem też magnez doustnie i wapń. pod koniec lutego mimo bólu, podjąłem dalsze treningi w tej samej częstotliwości. Stwierdziłem, że albo ręka się przyzwyczai, albo wysiądzie. Dziś jest maj, nadal ćwiczę tak samo, i ręka raz boli raz nie. Co dziwne, zaobserwowałem też to w prawej ręce, ale nie w tak dużym stopniu (może dlatego, że silniejsza jest). Teraz chcę zapodać trening na siłę i na masę, przy udziale kreatyny i może jakichś witaminek lub carbo.
Co o tym myślicie?? Jakbym mógł chociaż zniwelować ból?? Albo czym to doleczyć??
Nie chciałbym przerywać treningów, zbyt dużo mnie kosztuje rozkręcanie się na nowo...
Dzięki za wszelkie rady.