Schodzący paznokieć, krwiak!

napisał/a: Maria790331 2014-11-01 23:18
Witam,
w czerwcu zeszłego roku kolega mocno naskoczył mi na stopę, na duży palec. Bolał mnie przez ok. 2 dni, potem ból ustał i pojawił się krwiak. Paznokcie rosną mi bardzo wolno, ale krwiak w końcu zaczął się przesuwać. Problem w tym, że paznokieć przesuwa się razem z nim - wygląda to tak, jakby od początku wyrastał mi nowy pazokieć, a kilka milimetrów dalej jest takie zgrubienie i tam jest warstwa starego paznokcia. Dzisiaj zauważyłam, że stary paznokieć zaczął się ruszać, czy odpadnie? To w końcu prawie pół roku i jak dotąd się jakoś trzymał... Czy krwiak zejdzie mi razem z paznokciem czy zostanie na tym nowym i będę musiała dalej czekac aż paznokieć narośnie? Jak duża część nowego paznokcia do tej pory mi narosła? Jest szansa, że gdy stary zejdzie będzie już 3/4 nowej płytki? Dodam, że nic mnie nie boli, tylko czasami jak jakoś niefortunnie uderzyłam lub opierałam stopę na tym paznokciu to czułam dziwne mrowienie. Czy ktoś był już w takiej sytuacji? Przepraszam, ale trochę panikuję. Nie chcę zostać bez paznokcia :(
napisał/a: radek07 2014-11-04 07:28
Spróbuj zrobić zdjęcie aby pokazać jak to dokładnie wygląda.
Czy paznokieć w miejscu krwiaka jest pusty - czy paznokieć nie trzyma się palca w miejscu krwiaka?