Schodząca skóra na jądrach

napisał/a: nerwus1337 2012-03-01 17:20
Witam.
Zauważyłem dzisiaj, że skóra schodzi mi z jądra. Dokładnie jest to połączenie penisa z jądrami (bardziej po prawej stronie). Schodzi takimi małymi wysuszonymi płatami. Dodam że jakiś czas temu borykałem się z czerwonymi plamkami na żołędziu. Stosowałem maść Clotrimazolum i przeszło jednakże dzisiaj także zarejestrowałem ich nawrót.
Skóra na jądrach jest zaczerwieniona lekko , podrażniona , niekiedy szczypie i swędzi ale lekko (zaraz po odejściu płatków skóry) w miejscu odchodzenia skóry. Najpierw zauważyłem lekkie stwardnienie skóry , po czym gdy dotknałem to ręką zoriętowałem się że skóra zaczyna odchodzić.
Czy jest ktoś w stanie mi pomóc ? Nie chce robić wielkiego alarmu bo dzisiaj to dopiero zauważyłem, jeżeli będzie się to utrzymywało pójde do lekarza. Dodam że posmarowałem miejsce kremem nivea niebieskim nawilżającym, narazie bez efektów (2 razy smarowałem)
napisał/a: ~Anonymous 2012-03-02 10:12
Pewnie jest nawrót grzybicy tym razem w tym miejscu co opisujesz tym bardziej ze szczypie ,swędzi,skóra sie łuszczy i schodzi wspomniałes o kremie clotrimazolum na wczesniejszy problem z grzybicą gdzie dolegliwosci znikły spróbuj ponownie kremu ,ale stosuj go nawet tydz dłuzej po zniknięciu dolegliwosci mozna ewentualnie przez jakis czasz wrócic do smarowania żołędzia,aby problem nie powrócił